پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » اخبار » رابطه جنسی معلم ورزش متاهل با ۳ نفر از دانش آموزانش

رابطه جنسی معلم ورزش متاهل با ۳ نفر از دانش آموزانش

اخبار | ۱ آذر۱۳۹۵ | 1418 بازدید | نظرات

عکس, رابطه جنسی معلم ورزش متاهل با ۳ نفر از دانش آموزانش

عکس, رابطه جنسی معلم ورزش متاهل با ۳ نفر از دانش آموزانش

این معلم ورزش مدرسه دانش آموزان را اغفال می کرد و با خیال راحت با آنان رابطه برقرار می نمود،وی اکنون در مقابل قانون باید پاسخگو باشد. خانم معلم متاهلی که با ۳ تن از دانش آموزان خود رابطه غیراخلاقی داشته هفته آینده دادگاهی می شود.

“نیکول آیموند”  Nicole Aymond ، معلم ورزشی که در یکی از دبیرستان ها واقع در لوئیزیانا مشغول بکار بوده به اتهام برقراری رابطه جنسی با ۳ تن از دانش آموزان پسر خود بازداشت شده است.بر اساس گزارش پلیس، نیکول عکس های برهنه و مبتذلی از خود برای قربانیان ارسال کرده و آنها را برای برقراری رابطه غیراخلاقی اغفال کرده است.

 

متهم ۴۵ ساله روز ۹ نوامبر بعد از تماس مادر یکی از قربانیان با اداره پلیس بازداشت شده و تحت بازجویی قرار گرفته است.وی رابطه جنسی خود با دو دانش آموز ۱۷ و ۱۸ ساله خود را پذیرفته، اما در مورد قربانی سوم که سن اش کمتر بوده اذعان داشته تنها برای او عکس فرستاده است.

در حال حاضر نیکول با قرار وثیقه آزاد شده و  به گزارش پارس ناز دادگاه وی طی هفته آینده تشکیل می شود. سن قانونی برای رابطه جنسی در لوئیزیانا ۱۷ سال ذکر شده، اما برقراری این رابطه برای معلمان با دانش آموزان شان ممنوع است.به رغم احراز شدن جرم این زن متاهل مدرسه تصمیمی مبنی بر اخراج وی نگرفته است.


مطالب پربازدید

امروز یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰

نظرات