پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » سلامت » ده کشوری که مردم آن رکورد دار تنبلی در دنیا هستند

ده کشوری که مردم آن رکورد دار تنبلی در دنیا هستند

سلامت | 1398-05-05 | ۹۴۰ بازدید | نظرات

عکس, ده کشوری که مردم آن رکورد دار تنبلی در دنیا هستند

بر اساس پارامترهایی که از ۱۲۲ کشور جهان در خصوص تنبلی انجام شده است مردم ده کشور زیر جزو رکوردارترین کشورها از نظر تنبلی هستند که آنها را به ترتیب بیان می کنیم:

۱. مالت

مردم جزیره مالت کشوری در جنوب اروپا در مرکز دریای مدیترانه رتبه نخست را در فهرست تنبل‌ترین مردم دنیا کسب کرده اند. درصد تنبلی در این کشور ۷۱.۹ است.

۲. سوازیلند

سوازیلند (اسواتینی) کشوری کوچک در جنوب آفریقا و تنبل‌ترین کشور در قاره آفریقا به شمار می‌رود و میزان تنبلی ساکنان آن به ۶۹ درصد می‌رسد.

۳. عربستان سعودی 

عربستان سعودی رتبه سوم تنبل‌ترین کشور جهان و رتبه نخست را در میان کشور‌های عربی دارد. میزان تنبلی در این کشور به ۶۸.۸ می‌رسد.

۴. صربستان

صربستان در رتبه چهارم تنبل‌ترین کشور‌های جهان قرار دارد. میزان مردمی که در این کشور از تنبلی رنج می‌برند و هیچ فعالیت ورزشی ندارند به ۶۸.۳ می‌رسد.

۵. آرژانتین

آرژانتین رتبه پنجم را در فهرست ده کشور تنبل جهان را دارد. میزان تنبلی در این کشور به ۶۸.۳ می‌ رسد.

۶. میکرونزی

ایالات فدرال میکرونزی که به آن میکرونزی گفته می‌شود، یک کشور در در غرب اقیانوس و مجموعه‌ای از جزایر در نزدیکی فیلیپین و اندونزی است. ساکنان این کشور، رتبه ششم تنبل‌ترین مردم جهان را با ۶۶.۳ کسب کرده اند.

۷. کویت

مردم کویت رتبه هفتم جهانی تنبل‌ترین مردم دنیا را کسب کرده اند. درصد شهروندان کویتی که هیچگونه فعالیت ورزشی انجام نمی‌دهند ۶۴.۵ است.

۸. انگلستان

بر خلاف آنچه بسیاری انتظار دارند، ساکنان انگلستان یکی از تنبل‌ترین مردم قاره اروپا به شمار می‌روند. انگلستان رتبه هشتم جهان را از نظر تنبلی کسب کرده است. انگلیسی‌ها از تنبلی و کمبود فعالیت‌های ورزشی رنج می‌برند. ۶۳.۳ مردم انگلستان تنبل اند.

۹. امارات متحده عربی 

با وجود تلاش‌های زیادی که حکومت امارات برای تشویق مردم برای انجام فعالیت‌های ورزشی انجام می‌دهد، در عین حال درصد افرادی که در این کشور از تنبلی رنج می‌برند، به ۶۲.۵ می‌رسد و این میزان در مقایسه با سایر ملل دنیا درصد قابل توجّهی است.

۱۰. مالزی

مالزی رتبه دهم جهان در فهرست ۱۰ کشور تنبل دنیا را کسب کرده است. درصد مردم مالزی که هیچ فعالیت ورزشی انجام نمی‌دهند، در این کشور ۶۱.۴ ذکر شده است.


مطالب پربازدید

نظرات