پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » سينمايی » دستمزد سه میلیارد تومنی امیر تتلو برای بازی در یک فیلم سینمایی

دستمزد سه میلیارد تومنی امیر تتلو برای بازی در یک فیلم سینمایی

سينمايی | ۱۹ آبان۱۳۹۴ | 966 بازدید | نظرات

چندی پیش صفحه تلگرام برنامه «دید در شب» در خبری اعلام کرد که امیر تتلو ( خواننده جنجالی رپ) برای بازی در فیلم تازه ابوالفضل صفاری درخواست مالی سه میلیارد تومانی کرده است. در متن این خبر آمده بود:

« از گوشه و کنار شنیده ایم که به تازگی سیلی از پیشنهادات سینمایی به طرف او روانه شده است که در میان این پیشنهاد ها نام کارگردان های مشهور هم دیده می شود. که هر کدام به دلایلی به سرانجام نرسیده است. اما جدیدترین پیشنهاد از سوی ابوالفضل صفاری به امیر تتلو داده شد که با درخواست سه میلیاردی او مواجه شود. البته دور از ذهن نیست که کارگردانی به زودی حاضر شود که با رقمی معقول تر او را برای اولین بار جلوی دوربین ببرند»

امیر تتلو در صفحه اینستاگرامش با تایید ضمنی این خبر درباره درخواستش نوشت:

«دندون گردى نیست !!! قیمتمه !!! چه طور اینهمه دست مزداى میلیاردى گرفتن هیچ جا ننوشت اونموقع ما فقط یه قیمت دادیم و هیچى هم نگرفتیم، همه جا نوشتن !! خب اگه قرار باشه واسه هوادارام کار کنم که خودم بلدم چه جورى کار کنم و همه چى مجانى بوده و هست !! اما اگه قرار باشه واسه کارى وقت بذارم و از زندگیمو کارام بزنم ، با کمال احترام ، پولش و میگیرم !!! منم خرج دارم و منم زندگى دارم !! سى سالمون شد و این همه سگ دو زدیم ، هنوز هیچى از خودمون نداریم !! عجب!»

لازم به ذکر است پییش از این هم پیشنهادات سینمایی زیادی به این خواننده شده بود که توقعات مالی این خواننده از موانع حضور امیر تتلو در عرصه بازیگری بوده است.

ابوالفضل صفاری کارگردان فیلم در گفت و کو با خبرگزاری مهر درباره حواشی پیش آمده این خبر گفت:

به تازگی اخباری مبنی بر پیشنهاد من به آقای مقصودلو برای بازی در جدیدترین فیلمم در برخی از رسانه ها منتشر شده و در ادامه هم آمده که این خواننده ۳ میلیارد تومان درخواست کرده است که بنده اساسا این خبر را رد می‌کنم.

سینمای من سینمای مستقل هنری است و هر کس سینمای مستقل در ایران را بشناسد می داند که چنین مبلغ هایی در این سینما یک شوخی است.

در این فیلم سینمایی یک خواننده حضور دارد، به همین دلیل خواننده های بسیاری مورد توجه ما برای بازی در این فیلم قرار داشتند که البته هفته گذشته با یک خواننده به توافق رسیدیم.

برای «بی سایه» باید خواننده ای انتخاب می شد که در فضای هنری باشد و استفاده از خواننده هایی چون «تتلو» در فضای فیلم من نمی گنجد، فکر می کنم این خواننده برای بازار گرمی و تبلیغ خود چنین اخباری را منتشر کرده است.

خواننده و گروه موسیقی که بازی و اجرای موسیقی «بی سایه» را برعهده دارند، یک گروه موسیقی مستقل و جوان هستند که امیدوارم در این پروژه دیده شوند تا یک پدیده موسیقی به جامعه موسیقی و سینما معرفی کند.

گروه موسیقی مورد نظر بعد از گذشت ۳ ماه انتخاب شد و این گروه ساخت موسیقی و ترانه سرایی این فیلم را برعهده دارد.


مطالب پربازدید

نظرات