پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی ها » درمان سریع گرفتگی بینی با روش خانگی

درمان سریع گرفتگی بینی با روش خانگی

خواندنی ها | 1397-09-21 | ۲۱۶۵ بازدید | نظرات

گرفتگی بینی شرایط عذاب آوری را ایجاد می کند چرا که به دلیل سختی تنفس به واسطه گرفتگی بینی احساس خستگی و کلافگی ایجاد می شود. در این بخش از نمناک روشی سریع برای باز کردن گرفتگی بینی به شما خواهیم گفت که امتحانش حیرت زده تان خواهد کرد.گرفتگی بینی

ماساژ و طب فشاری تحریک کننده منجربه پاکسازی بینی از عفونت و ر آبریزش بینی خواهد شد. برای این کار شما بایستی از انگشت اشاره خود به صورت هماهنگ استفاده کنید.

عکس, درمان سریع گرفتگی بینی با روش خانگی

درمان سریع گرفتگی بینی با طب فشاری
روش رفع کیپ شدگی و گرفتگی بینی با فشار نقاط مخصوص روی صورت
مدت زمان انجام در هر مرتبه حداکثر ۱۰ ثانیه است و فشار وارد شده نباید بیش از حد باشد چرا که بعد از پایان طب فشاری احساس درد خواهید کرد.

برای شروع:انگشتان اشاره را روی سوراخ بینی در هر دوطرف قرار دهید منظور در گودرفتگی گوشه سوراخ بینی قرار دارد. (قسمت پایین گوشه بینی) است ، اگر گرفتگی بینی شما شدید است با یک سوراخ بینی آغاز کنید.

چرخشی آرام ، ۳ بار تکرار کنید. دقت کنید که نباید غضروف های بینی فشار داده شوند و تنها قسمت پایین که در روی تصویر مشخص شده را فشار دهید. سپس نقطه دوم را فشار دهید ، این نقطه دقیقا زیر گوشه چشم ها نزدیک بینی که از آن اشک در می آید قرار دارد.

با یک حرکت چرخشی این دو نقطه زیر چشم را حرکت دهید ، ۱۰ مرتبه تکرار کنید. حالا نوبت به فشار نقاط مخصوص روی گوش می رسد، نقطه ای که پشت لاله گوش، در قسمت پایین گوش، در گودرفتگی زیر غضروف قرار دارد.

روی این نقطه، ۱۰مرتبه فشار وارد کنید بدون این که روی غضروف فشار وارد شود. آخرین نقطه لاله گوش است.به آرامی لاله گوش را ۱۰ مرتبه ماساژ دهید.

پس از ۳ بار تکرار این کار باید احساس بهتری پیدا کنید.

 


مطالب پربازدید

نظرات