پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی ها » درمان سریع بواسیر با آلو خشک

درمان سریع بواسیر با آلو خشک

خواندنی ها | 1397-07-26 | ۸۲۰ بازدید | نظرات

یبوست و دیگر مشکلات گوارشی، دلایل اصلی بیماری هموروئید هستند. این مشکل بیشتر در زنان شایع است و به افسردگی، خستگی و کاهش کیفیت زندگی منجر می‌شود.

دلیل بروز هموروئید، عامل مهمی است و باید در نظر گرفته شود چرا که دلیل اصلی این مشکل، سبک زندگی است. عدم ورزش، کمبود فیبر رژیمی و کم آبی بدن، دلایل اصلی هموروئید هستند. بنابراین اگر می‌خواهید از بروز این بیماری جلوگیری کرده یا آن را درمان کنید، بدانید که داروها تنها درمان‌های موثر نیستند.

میوه‌های سرشار از فیبر و آب مانند آلو خشک، مدفوع را نرم می‌کنند، بنابراین مدفوع به راحتی از بدن دفع می‌شود. نفخ زیاد و حرکات نامنظم روده اگر درمان نشوند، باعث ایجاد هموروئید می‌شوند که برای رفع کامل آن به عمل جراحی نیاز است.

با افزایش مصرف فیبر برای یبوست و مدفوع سفت، زندگی بهتری خواهید داشت. این کار به حفظ وزن مناسب بدن نیز کمک کرده و التهاب موجود در روده‌ها را کاهش می‌دهد که به فعالیت متابولیکی صحیح می‌انجامد.

نکته: هموروئید، می‌تواند باعث دردها و ناراحتی‌های شکمی و مقعدی شود. زمانی که آلو خشک هضم می‌شود، فیبر بدن افزایش می‌یابد که عملکرد روده را بهبود بخشیده و یبوست را رفع می‌کند.

عکس, درمان سریع بواسیر با آلو خشک


مطالب پربازدید

نظرات