پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » سلامت » درمان سریع برای سفید شدن مو

درمان سریع برای سفید شدن مو

سلامت | 1397-03-18 | ۱۳۳۹ بازدید | نظرات

بسیاری از مردم تصور می کنند که تار موهای سفید آنها تنها نشانه ای از سن و سال آنهاست اما درمانگران طب سنتی بر این عقیده اند که عوامل بسیاری باعث سفیدشدن موها خواهد شد . اما فارغ از علل ایجاد سفیدی مو ، به دلیل تاثیرات مخرب این موضوع بر روحیه و اعتماد به نفس افراد و ایجاد حس پیری ، از بین بردن این نشانه ها درافراد مبتلا از اهمیت بالایی برخوردار است بسیاری از افراد دچار به عارضه سفیدی مو چه خانم و چه آقایان برای پوشاندن این نشانه ها در رنگ مو استفاده می کنند که نه تنها راهکاری موقتی است بلکه دارای عوارض جانبی زیادی نیز می باشد، و اما کارشناسان با اطلاع از این دغدغه در بین مخصوصا جوان ها و با همکاری تیمی از پزشکان متخصص موفق به تولید تونیک کاملا گیاهی شده که باعث رفع سفیدی موها و سیاه شدن موها از ریشه خواهد شد که از طریق برگرداندن ملانین ها و رنگدانه های مهاجرت کرده از ریشه مو به فولیکول آثار خود را طی دوره اولیه استفاده نشان خواهد داد و پس از آن بدون نیاز به رنگ مو و پنهان کردن تارموهای سفید و با اطمینان از تاثیر این محصول فوق العاده از رنگ تیره طبیعی موهای خود لذت خواهید برد .

خواص محصول

این پک شامل ۴ عدد شامپو و ۳ عدد تونیک مناسب برای موهای دارای سفیدی با تامین مواد مغذی مورد نیاز برای رشد و استحکام موها ، موجب تقویت ساختار مو نیز میشه و از سفید شدن و کمرنگ شدن موها جلوگیری می کند. این پک محصول کاملا گیاهیه که از طریق اثر مستقیم بر موها و نفوذ مواد مغذی به آن عمل می کنه و هیچگونه عوارضی هم ندارد .

(توصیه میشه این پک به مدت ۳ ماه هر روز استفاده شود و بعد از آن هفته ایی ۲ باراستفاده بشود.) با استفاده از این محصول شما از روز اول شاهد تاثیرگذاری اون خواهید بود ولی باید تا پایان دوره مصرف کنید .

نحوه مصرف

پس از شستشو مو با شامپو مناسب رفع سفیدی ، موها را با حوله خشک کنید . در ابتدا بر روی قسمتی از موها که سفید به نظر می رسد و مناطق اطراف آن ها تونیک مناسب موهای دارای سفیدی درمولند را با نوک انگشتان بصورت دورانی به مدت۱ دقیقه ماساژ بدید . پس از آن نباید موها شستشو بدید و حداقل باید به مدت ۸ ساعت تونیک بر روی موها باقی بماند . روزانه ۲الی ۳نوبت تونیک را به محل مورد نظر ماساژ داده و صبح روز بعد با شامپو داخل پک شستشو بدید. پس از استفاده شامپو بر روی موهای مرطوب ، با نوک انگشتان به مدت ۳ دقیقه سرتان را ماساژ بدید . توصیه می شود شامپو و تونیک مناسب رفع سفیدی مو درمولند را برای مدت ۳ ماه هرروز و پس از آن هفته ایی دوبار استفاده شود.

برای خرید این محصول به فروشاه اینترنتی ۵۰۴۰ به نشانی https://www.5040.ir مراجعه کنید.

عکس, درمان سریع برای سفید شدن مو


مطالب پربازدید

امروز سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲

نظرات