پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی ها » درمان خانگی ترک سیگار با نسخه های خوراکی

درمان خانگی ترک سیگار با نسخه های خوراکی

خواندنی ها | 1397-04-04 | ۴۷۱۹ بازدید | نظرات

خوردن بعضی از خوراکیها برای ترک سیگار بسیار مفید میباشد.

فلفل قرمز یک دارو طبیعی برای ترک سیگار
فلفل قرمز، همچنین یکی از بهترین داروهای طبیعی برای ترک سیگار است ، ادویه را در رژیم غذایی خود قرار دهید یا مقداری ادویه داشته باشید ،و در یک لیوان آب مخلوط کنید فلفل قرمز، کمک می کند تا حساسیت سیستم تنفسی به همه چیزهای اعتیاد آور مانند تنباکو و نیکوتین کاهش پیدا کند همچنین به کاهش میل به سیگار نیز کمک می کند.

ترک سیگار با زنجبیل
یکی از رایج ترین علائم ترک سیگار، تهوع است که می تواند به راحتی با مصرف عصاره زنجبیل کاهش یابد.

گُل لوبیلیا موثر در ترک سیگار
لوبیلیا ،همچنین در کاهش میل به مصرف سیگار مفید است این، به غلبه بر عوارض ترک مانند تهوع، تحریک پذیری، گرسنگی و تمرکز پایین کمک می کند.

ترک کردن سیگار با مولتی ویتامین ها
سیگار، باعث کمبود برخی مواد مغذی حیاتی در بدن ما می شود. این می تواند توسط مکمل های ویتامین A، C و E. دوباره تجدید شود همچنین در بروز علائم ترک سیگار کمک می کند ویتامین A، در درمان صفرای آسیب دیده مفید است در حالی که ویتامین E سلول های آسیب دیده به دلیل سیگار کشیدن را ترمیم می کند شما می توانید برای جبران کمبود ویتامین C در بدن ،آب پرتقال استفاده کنید.

مصرف تربچه برای ترک سیگار
این یکی دیگر از راه حل های قابل اعتماد برای ترک سیگار است تربچه را بچلانید و آب آن را بیرون بیاورید.کمی عسل را در آن مخلوط کرده و حداقل ۲ بار در روز میل کنید.

شربت شیرین بیان برای ترک سیگار
یکی از رایج ترین داروهای طبیعی برای خودداری از مصرف سیگار، هر زمان که بخواهید سیگار بکشید عصاره شیرین بیان بنوشید این جایگزین خوبی برای یک سیگار است.

عصاره دانه انگور برای رفع آسیب ریه
عصاره دانه انگور را برای رفع آسیب ریه ها که ناشی از سیگار کشیدن است، مصرف کنید.

ترک سیگار با آب انگور
محتوای اسیدی ،آب انگور به ترک نیکوتین از بدن کمک می کند، بنابراین هر روز در دورانی که آماده هستید تا سیگار را ترک کنید نوشیدن آب انگور توصیه می شود.

. جینسینگ از روش های عالی برای ترک سیگار
یک قاشق چای خوری پودر جینسینگ، را به صبحانه خود اضافه کنید، تا به کاهش میل به سیگار کمک کنید جینسنگ یک روش موثر برای جلوگیری از انتشار دوپامین است، که یکی از اجزای اصلی نیکوتین می باشد.

ترک سیگار با سنبل الطیب
سنبل الطیب، یکی از بهترین گیاهان برای کاهش علائم ترک سیگار، اضطراب، بی قراری و بی خوابی است.

عسل برای ترک سیگار
عسل، یک درمان عالی برای رسیدگی به فرآیند توقف سیگار کشیدن است عسل، حاوی ویتامین های مفید، آنزیم ها و پروتئین هایی است که به راحتی می توانند کمک کنند، عادت سیگار کشیدن در شما از بین برود.

عکس, درمان خانگی ترک سیگار با نسخه های خوراکی
سیگارهای گیاهی را امتحان کنید
شما همچنین می توانید سیگارهای گیاهی را که دارای ۰٪ نیکوتین هستند، را امتحان کنید. آنها با گیاهانی مانند نعناع، دارچین، وانیل، بادرنجبویه، کاکل ذرت یا شبدر ساخته می شوند ، این سیگارها کاملا بدون نیکوتین هستند، اما همچنان همان الگوی دست و دهان و استنشاق را که سیگاری ها استفاده می کنند، شامل می شوند و تلاش می شود تا طعم ها و ترکیبات جدیدی داشته باشند. هرچند باید بعد مشورت با پزشک مصرف کنید.

جو مناسب برای ترک سیگار
جو ، یک درمان سالم است که برای ترک سیگار استفاده می شود و یکی از بهترین داروهای خانگی برای ترک سیگار است. یک قاشق جو را بردارید و آن را در ۲ فنجان آب جوشیده مخلوط کنید ، آن را برای یک شب بگذارید و سپس آن را صبح روز بعد برای ۱۰ دقیقه جوشانده و سپس بخورید ؛ این ترکیب را بعد از هر وعده غذایی، بنوشید و از مصرف آن در شب اجتناب کنید. جو، به کاهش سموم مضر بدن کمک می کند، در حالی که میل به سیگار کشیدن را کاهش می دهد همچنین در کاهش علائم و عوارض ترک کمک می کند.

ترک کردن سیگار با نوشیدن آب
نوشیدن آب زیاد، راه حلی تمام نشدنی برای درمان عادت به سیگار است آب ،همیشه در سم زدایی به بدن کمک خواهد کرد. هر گاه احساس می کنید میل به سیگار کشیدن دارید، یک لیوان آب بنوشید این نه تنها میل شما را کاهش می دهد، بلکه عوارض ترک را نیز کاهش می دهد.

 


مطالب پربازدید

نظرات