پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » اخبار » داستان سریال شهرزاد ۲ و بازیگران آن

داستان سریال شهرزاد ۲ و بازیگران آن

اخبار | 1395-01-28 | ۲۲۳۸ بازدید | نظرات

در سری دوم شهرزاد بازیگرانی که در سری اول حضور داشتند حضور خواهند داشت اما به احتمال زیاد چند بازیگر جدید به این مجموعه اضافه خواهند شد. فیلنامه سری دوم در دست نوشتن است اما به زودی با لو رفتن داستان آن ، این خبر تکمیل می شود.

ماجرای فصل دوم این سریال از جایی شروع می‌شود که بعد از مرگ «بزرگ آقا» همه چیز به قباد می‌رسد و او همه کاره دم و دستگاه «دیوان سالار» می‌شود. اما شرایط جدید و قدرت گرفتن قباد به مذاق «عمه بلقیس» که در کرمان زندگی می‌کند خوش نمی‌آید و او برای گرفتن قدرت از قباد به تهران می‌آید.

نقش عمه بلقیس را در این سریال قرار است فاطمه معتمدآریا بازی کند. کشمکش او با قباد برای گرفتن قدرت بخشی از قصه فصل دوم است. از طرف دیگر قباد در زمانی که قدرت را در دست دارد شرایطی را مهیا می‌کند که فرهاد از ایران برود و مجبور شود در خارج از کشور زندگی خود را ادامه دهد.

همین بخش ها از فصل دوم این سریال در یک کشور خارجی که احتمالا ارمنستان خواهد بود تصویربرداری می‌شود و گروه تولید سریال فصل دوم در تلاش هستند بلافاصله با پایان فصل اول، فصل دوم را کلید بزنند تا بتوانند توزیع آن را از نیمه  سال آغاز کنند.

فصل دوم سریال «شهرزاد» قرار است که در ۲۶ قسمت تهیه و تولید شود و به بازار بیاید.


مطالب پربازدید

امروز چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲

نظرات