پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » اخبار » خیانت زن جوان و نقشه قتل شوهر

خیانت زن جوان و نقشه قتل شوهر

اخبار | 1394-09-24 | ۱۴۱۱ بازدید | نظرات

عکس, خیانت زن جوان و نقشه قتل شوهر

ساعت ۳ بامداد ۳۰ بهمن سال گذشته، زن جوانی هراسان با پلیس شهرستان سیاهکل تماس گرفت و از قتل شوهرش خبر داد. با این تماس کارآگاهان جنایی برای بررسی موضوع در محل جنایت حضور یافتند و با پیکر غرق در خون مرد جوانی به نام آرش روبه‌رو شدند.

با کشف این جسد، همسر وی برای تحقیقات به اداره جنایی پلیس آگاهی شهرستان سیاهکل منتقل شد و در اظهاراتش گفت: همراه فرزند ۶ ساله‌ام در اتاق خوابیده بودیم که ناگهان صدای درگیری شنیدم. از خواب پریدم و به سمت پذیرایی رفتم و دیدم که دو مرد با چاقو همسرم را تهدید می‌کنند. شوهرم فریاد زد که به اتاق برگردم. مردان ناشناس بعد از درگیری با همسرم، چند ضربه با چاقو به او زدند و پا به فرار گذاشتند.

تحقیقات برای رازگشایی از این جنایت ادامه داشت تا این‌که کارآگاهان در بازرسی خودروی همسر مقتول یک برگه دادخواست طلاق پیدا کردند. همین سرنخ کافی بود تا وی اسرار جنایت را فاش کند. بنابراین زن جوان چند روز بعد با دستور قضایی بازداشت شد.

متهم زن که این بار همه راه‌های فرار را روی خود بسته می‌دید، به ناچار سکوت خود را شکست و گفت طراح نقشه قتل شوهرش بوده است.

او در اظهاراتش گفت: مدت‌ها بود با همسرم اختلاف داشتم تا جایی که دادخواست طلاق تنظیم کردم و می‌خواستم به دادگاه خانواده ارائه کنم، اما می‌ترسیدم طلاقم ندهد. چند وقت پیش در دانشگاه با یکی از همکلاسی‌هایم که ۲۲سال داشت، ارتباط دوستی برقرار کردم و وقتی شنید با همسرم اختلاف دارم قول داد برای جدایی از او کمکم کند. اما من می‌دانستم شوهرم طلاقم نمی‌دهد برای همین نقشه قتلش را طراحی کردم و از پسر مورد علاقه‌ام خواستم تا آن را اجرا کند. شب حادثه در حالی ‌که خود را به خواب زده و در را برای ورود پسر مورد علاقه‌ام و دوستش باز گذاشته بودم، آنها در نقش سارق وارد خانه‌ام شده و شوهرم را کشتند. پس از آن نیز خانه را ترک کردند و من طبق نقشه‌ای که کشیده بودیم با پلیس تماس گرفتم.

با اعتراف متهم زن، دو مرد که همدست وی بودند نیز شناسایی و دستگیر شدند.

آنها در بازجویی‌‌های پلیسی به جرایمشان اعتراف کردند. متهمان روانه زندان شدند و پرونده آنها به شعبه دوم دادگاه کیفری یک مرکز استان گیلان ارسال شد و متهمان محاکمه شدند.

چند روز پیش قضات دادگاه وارد شور شدند و رای عاملان این جنایت را صادر کردند. در این پرونده مردی که متهم ردیف اول بود به یک مرتبه قصاص نفس به اتهام مباشرت در قتل عمدی و هر کدام از متهمان ردیف‌های دوم و سوم این پرونده که یکی از آنها همسر مقتول و دیگری مرد جوانی بود، به اتهام معاونت در قتل عمدی به تحمل ۲۵ سال حبس تعزیری با احتساب ایام بازداشت قبلی محکوم شدند.

در ارتباط با این پرونده عباس پارسامنش، رئیس دادگستری شهرستان سیاهکل در مصاحبه‌ای به سایت خبری اعلام کرد: متهمان این پرونده، به اتهام ارتکاب عمل شنیع زنا به ترتیب غیرمحصنه و محصنه متهم ردیف اول به تحمل یکصد ضربه شلاق حدی و متهم ردیف دوم به یک مرتبه حد رجم (سنگسار) محکوم شدند که در صورت اجرا نشدن حکم سنگسار با پیشنهاد دادگاه صادره‌کننده و موافقت ریاست قوه قضاییه، متهم زن به اعدام محکوم خواهد شد.

اجرای حکم این پرونده پس از قطعیت، توسط واحد اجرای احکام کیفری دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان سیاهکل به مرحله اجرا درخواهد آمد.


مطالب پربازدید

نظرات