پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی ها » خودنمایی بچه پولدارهای تهرانی در اینستاگرام

خودنمایی بچه پولدارهای تهرانی در اینستاگرام

خواندنی ها | 1396-01-17 | ۲۱۴۴ بازدید | نظرات

بچه پولدار که باشی دیگر نیاز به کار کردن نداری؛ اصلاً شُغلت می‌شود خرید از پاساژها، رژه اشرافیت در خیابان‌ها، دود کردن قلیان در سفره‌خانه‌ها و حضور در بزم‌های شبانه! سر ماه هم که شد زودتر از هر کارمند زحمتکشی، دَدی جان حقوق را به حساب بانکی واریز می‌کند تا سرمست از غرور ثروت و سوار بر مرکب لوکس رژه اشرافیت را در خیابان‌های شهر نمایش دهی.

اینکه در جامعه تجمل گرایی و فخرفروشی جایگزین ارزش‌هایی چون ساده زیستی و درک طبقات زیرین جامعه شود، جای تامل است. قطعاً دارایی و ثروت هر فردی که از راه مشروع بدان دست یافته مورد مذمت نبوده و مخالفتی به صورت عقلی با آن نیست ولی بیان علنی آن همراه با فخر فروشی امری تقبیح شده و مورد انتقاد است.

تصاویری از جولان برخی جوانان سرمست غرور ثروت با خودروهای گران‌ قیمت در خیابان‌‌ها را مشاهده می‌کنید:

عکس, خودنمایی بچه پولدارهای تهرانی در اینستاگرام

عکس, خودنمایی بچه پولدارهای تهرانی در اینستاگرام عکس, خودنمایی بچه پولدارهای تهرانی در اینستاگرام عکس, خودنمایی بچه پولدارهای تهرانی در اینستاگرام عکس, خودنمایی بچه پولدارهای تهرانی در اینستاگرام عکس, خودنمایی بچه پولدارهای تهرانی در اینستاگرام عکس, خودنمایی بچه پولدارهای تهرانی در اینستاگرام عکس, خودنمایی بچه پولدارهای تهرانی در اینستاگرام عکس, خودنمایی بچه پولدارهای تهرانی در اینستاگرام عکس, خودنمایی بچه پولدارهای تهرانی در اینستاگرام عکس, خودنمایی بچه پولدارهای تهرانی در اینستاگرام عکس, خودنمایی بچه پولدارهای تهرانی در اینستاگرام


مطالب پربازدید

نظرات