پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی ها » خواندنی های جالبی از جشن عروسی مسی

خواندنی های جالبی از جشن عروسی مسی

خواندنی ها | 1396-04-13 | ۳۰۲۵ بازدید | نظرات

لیونل مسی با آنتولا روکوزو ازدواج کرد. انگار دو ستاره برتر فوتبال جهان، یعنی مسی و رونالدو، با درگیر شدن در امور خانوادگی و عاطفی در تلاش هستند تا ماه های پرچالش گذشته و ماجراهای مالیاتی خود را به دست فراموشی بسپارند. رقابت این دو حتی بیرون از میادین فوتبال هم ادامه دارد.
در حالی که رونالدو با خبر تولد دوقلوهایش یکی دو روزی صدرنشین اخبار بود، حالا مسی با ضیافت باشکوه عروسی اش رقیب را از میدان به در کرده و خودش به نقل محافل رسانه ای و اینترنتی تبدیل شده است.
 عکس, خواندنی های جالبی از جشن عروسی مسی
در مراسم عروسی مسی تعدادی از هم بازی های فعلی و سابق او حضور داشتند و به این ترتیب رسانه ها به این جشن لقب «عروسی قرن» را داده اند. مسی، فوق ستاره ۳۰ ساله بارسلونا، با دختری ازدواج کرد که در حقیقت عشق دوران بچگی اش بود. آنتونلا روکوزو ۲۹ ساله است. این مراسم در شهر روزاریو برگزار شد.
ستارگان فوتبال جمعه شب همگی در این عروسی مهم در کشور آرژانتین حضور یافته بودند. مراسم در یک هتل بسیار لوکس در مرکز شهر روزاریو برگزار شد. مسی در این جشن میزبان ستارگان بزرگی چون ژاوی هرناندز، کارلوس پویول، سسک فابرگاس و سرخیو آگوئرو بود که همگی آنها از فرش قرمز ورودی هتل به سمت محل برگزاری ضیافت رفتند.
گزارش ها حاکی از آن است که بیش از ۲۵۰ مهمان در این جشن حضور داشته اند. از مهمانان جالب توجه دیگر این جشن ساموئل اتوئو بود. این جشن در حالی برگزار شد که بیش از ۴۰۰ نفر از نیروهای پلیس گرداگرد هتل مستقر شده و وظیفه برقراری نظم و امنیت مراسم را بر عهده داشتند. روزنامه های آرژانتین همگی تحت تاثیر این جشن قرار داشتند و القابی چون «عروسی سال» و «ازدواج قرن» را در توصیف آن در تیترهای اصلی خود مورد استفاده قرار دادند.
 عکس, خواندنی های جالبی از جشن عروسی مسی
جمعیت زیادی هم در فرودگاه محلی روزاریو گرد هم آمده بودند تا به محض ورود مهمانان مشهور، که اکثرشان با جت های شخصی به این ضیافت آمده بودند، آنها را ملاقات کنند و عکس و امضایی بگیرند. در محوطه بیرون هتل روزاریو نیز جمعیت عظیمی دیده می شد و تقریبا تمامی خیابان های منتهی به هتل مملو از آدم هایی بود که دل شان می خواست تا حد ممکن به جشن عروسی قهرمان اسطوره ای کشورشان نزدیک باشند.
بعد از برگزاری جشن نیز لیونل مسی، برنده پنج توپ طلای جهانی و همسرش، روی فرش قرمز حضور یافتند و آقای داماد شخصا از تمامی هواداران حاضر تشکر و قدردانی کرد.
عروس خانم یک لباس بسیار خاص و سنگدوزی شده بر تن داشت که بی شباهت به شکل و شمایل پری دریایی نبود. این لباس را رزا کارلا، طراح بزرگ مد برای این جشن طراحی کرده بود و البته کارشناسان هنوز قیمت آن را تخمین نزده اند. این طراح همچنین لباس مادر و خواهران عروس و نیز چند نفر از مهمانان صاحب نام حاضر در مراسم را طراحی کرده بود.
مهمانان از جمله هم بازی مسی در تیم ملی آرژانتین، یعنی ازکوییل لاوتزی و ستاره بارسلونا جرارد پیکه و البته همسرش شکیرا، در پایان این مراسم یک کیسه پر از هدایا دریافت کردند و از قرار معلوم هدایایی شامل صنایع دستی و نوشیدنی ها و شیرینی های مخصوص منطقه روزاریو در داخل کیسه بود. اما بشنوید از شام عروسی که منوی بسیار پر و پیمانی داشت.
 عکس, خواندنی های جالبی از جشن عروسی مسی
غذای محبوب آرژانتینی ها یعنی سوشی یک میز کامل را به خود اختصاص داده بود اما میز مختص غذاهای محلی آرژانتین از همه بیشتر مورد استقبال قرار گرفت. میزی که روی آن پیراشکی گوشت آرژانیتی یا همان امپانادا در کنار سوسیس قرمز و نان شیرمال سرو می شد.
مسی و همسرش سال ها پیش در همین شهر روزاریو با هم آشنا شدند و از همان ابتدا با وجود دوری از یکدیگر، جدایی ناپذیر جلوه می کردند. البته عروس خانم همین حالا هم مادر دو فرزند است. مسی در سن ۱۳ سالگی از آرژانتین به اسپانیا رفت تا بخت خود را در فوتبال اروپا بیازماید. باشگاه بارسلونا او را جذب کرد و شرط قراردادشان این بود که بارسلونا هزینه های درمانی مسی بابت کمبود هورمون رشدش را بپردازد.
او به باشگاه بارسلونا پیوست و به سرعت برای کشورش افتخارآفرین شد. با این حال همواره گفته بود که قصد دارد عروسی خود را در میهنش برگزار کند. خبرهایی رسیده که مسی برنامه بسیار رمانتیک و فوق العاده ای برای ماه عسل خود دارد و می خواهد حسابی از دنیای فوتبال دور باشد و خوش بگذراند.
مهمانان عروسی در ۱۸۸ اتاق هتل پولمن استقرار یافتند. قیمت اتاق های این هتل از شبی ۱۲۵ دلار به بالاست. البته در تمامی زمان برگزاری جشن، ورودی های هتل از شدت تراکم جمعیت بسته شده بود. مسی یک ماه فرصت دارد تا پیش از اردوی پیش فصل بارسلونا در کشور آمریکا، با همسرش به گشت و گذار برود.
 عکس, خواندنی های جالبی از جشن عروسی مسی
از چند شب قبل از عروسی سراسر آرژانتین پر شده بود از پوسترها و گرافیتی های لیونل مسی و تبریک به او. نزدیک به ۱۵۰ خبرنگار برای پوشش جشن عروسی در مراسم شرکت داشتند. البته آنها اجازه حضور در همه امکان را نداشتند. و باید در محوطه های از پیش تعیین شده باقی می ماندند.
روزنامه آرژانتینی کلارین گزارش داد که مسی هیچ کدام از مربی هایی که تا به حال با آنها کار کرده را به مراسم عروسی خود دعوت نکرده است. همچنین، مسی، دیه گو مارادونا، کاپیتان سابق تیم ملی آرژانتین را هم به عروسی خود دعوت نکرد.
روزاریو در امتداد رودخانه پارانا پایه گذاری شده و ۳۰۰ کیلومتر با بوئنوس آیرس فاصله دارد. مسی و همسرش قصد دارند مثل گذشته در شهر بارسلون به زندگی خود ادامه دهند و دو پسرشان تیاگو و مته ئو را در همان جا پرورش دهند. طی روزهای گذشته رسانه ها به شوخی گفته بودند که ممکن است رونالدو برای رقابت با مسی، اسم دوقلوهای خودش را تیاگو و مته ئو بگذارد.

مطالب پربازدید

امروز چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۱

نظرات