پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی ها » خانم ها در فصل پاییز چه لباسهایی انتخاب کنند

خانم ها در فصل پاییز چه لباسهایی انتخاب کنند

خواندنی ها | ۱۴ آبان۱۳۹۴ | 805 بازدید | نظرات

 

یک مشکل در فصل پاییز انتخاب لباس مناسب است. معمولاً به دلیل اینکه دمای هوا در پاییز چندان پایدار نیست و یک روز سرد و چند ساعت بعد گرم می‌شود، انتخاب یک لباس مناسب بسیار مهم و حائز اهمیت بسیار است. صبح‌های سرد،‌ میان‌روزهای گرم و داغ و دوباره عصر و شب‌هایی که هوا به سردی می‌روند انتخاب لباس را کمی سخت کرده و به همین علت در پاییز مقدار بیماری سرماخوردگی هم افزایش چشم‌گیری حتی به نسبت زمستان پیدا می‌کند.

ما در اینجا سه پیشنهاد ساده  داریم که خانم‌ها در پاییز هم خوش‌تیپ باشند و هم لباس مناسبی برای این فصل زیبا به تن کنند. یکی از مواردی که می‌تواند در پاییز از آن استفاده کرد، چند لایه پوشیدن است. لباس‌های نازکی مثل تیشرت و پیراهن و شلوار هنوز هم در این هوا کاربرد دارند ولی اگر هوا سرد شود چه؟ برای این منظور بهتر است از یک کت بلند که هم نقش پالتو/بارانی را بازی کند و هم بتواند محافظی برای شما باشد استفاده کنید.

لزومی ندارد که این کت خیلی کلفت باشد و شاید یک بارانی با کمربند مناسب بتواند نقش همان کت را هم بازی کند ولی بلند بودن آن مهم است. از این جهت بلند بودن لباس اهمیت دارد که هم می‌تواند هم بالاتنه و هم پایین تنه شما را از سرما و باد و باران محافظت کند. می‌توانید شلوارهای نازک هم در پاییز بپوشید.

یک کیف مناسب برای استفاده با پالتو یا بارانی چیست؟ معمولاً با توجه به اینکه بارانی یا پالتو کمی حجیبم است، استفاده از کیف‌های بزرگ توصیه نمی‌شود. بهتر است برای انتخاب کیف مناسب یک کیف دستی با بند روی دوشی استفاده کنید. بد نیست که کیف‌تان کمی رنگی یا روشن باشد تا تیرگی احتمالی بارانی یا پالتو را از بین ببرد.

کفش هم با توجه به بارانی و سرد بودن هوا و پالتو/بارانی که به تن دارید بهتر است رسمی باشد. کفش‌های رسمی با کمی لژ هم خصلت رسمی بودن را حفظ می‌کند و هم می‌تواند تیپی خاص و نیمه اسپرت به شما ببخشد


مطالب پربازدید

نظرات