پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی ها » حضور مجری شبکه من و تو در جشنواره بین المللی فیلم فجر

حضور مجری شبکه من و تو در جشنواره بین المللی فیلم فجر

خواندنی ها | 1395-02-04 | ۱۰۶۳ بازدید | نظرات

شب گذشته خبری در بین اهالی رسانه منتشر و نقل می‌شد. خبر حکایت از آن داشت که منصوره حسینی (خبرنگار و گوینده شبکه من و تو) در پردیس چارسو محل برگزاری جشنواره جهانی فیلم فجر حضور پیدا کرده است.

عکس, حضور مجری شبکه من و تو در جشنواره بین المللی فیلم فجر

حضور منصوره حسینی مجری برنامه خبر شبکه من و تو در جشنواره فیلم فجر با حواشی زیادی همراه شد. سایت های اصول گرا بعد از پخش این خبربه انتقاد از وزارت ارشاد و مسولین جشنواره پرداختند.

خبرگزاری ایلنا درمورد علت حضور این مجری شبکه من و تو در جشنواره جهانی فیلم فجر نوشت:

وی مدت بیش از دو ماه است که از فعالیت در این شبکه ابراز پشیمانی کرده؛ استعفا داده و به ایران بازگشته است.

براساس پیگیری‌های خبرنگار ایلنا برای منصوره حسینی هیچگونه کارت اصلی برای ورود به جشنواره از سوی مسئولان صادر نشده و حضور وی نیز از سوی مدیران جشنواره با استقبال همراه نبوده است. بلکه وی به عنوان یک فرد عادی و با تهیه کارت هواداری و بلیت به جشنواره فیلم فجر آمده است. او شب جمعه (۳ اردیبهشت) به تماشای یکی از فیلم‌های جشنواره نشسته است.

منصوره حسینی قبل از حضور در شبکه من و تو به عنوان خبرنگار و روزنامه‌نگار در روزنامه‌های همشهری و تهران امروز فعالیت می‌کرده است.

عکس این خبر را ابتدا سایت سینما پرس منتشر کرده بود.

همچنین کیوان کثیریان مدیر جشنواره جهانی فیلم فجر درباره حواشی پیش آمده جهت حضور منصوره حسینی در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران گفت:

روزانه چند هزار نفر از جشنواره بازدید می کنند و کنترل عدم سوء پیشینه این تعداد امکان پذیر نیست. ضمنا هیچ پیش آگاهی از حضور ایشان وجود نداشت و با اینکه وی را می‌شناختم اما هیچ کارتی به هیچ شکل در اختیارشان قرار نگرفت چراکه ما دنبال دردسر نیستیم و این فرد به عنوان همراه بلیط خریداری کردند و وارد شدند.

طبعا ورود وی به کشور و تردد آزادانه در اماکن عمومی تحت مسئولیت مراجع ذی ربط دیگری است نه جای دیگر.

همچنین حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران نوشت:

در خبرها خواندم و شنیدم روابط عمومی پاسخگوی این قضیه بود. به هر حال اینجا یک مرکز تجاری است و روزی چندین هزار نفر آدم رفت و آمد می‌کنند طبیعی است که خیلی از این افراد را نمی‌شناسیم ولی به هیچ وجه این مجری دعوت جشنواره نبودند.
وی ادامه داد: مثل تمام آدم‌هایی که به داخل جشنواره می‌آیند همه می‌توانند به مرکزی تجاری بیایند. چند روز هم است که کارت برای ورود نمی‌خواهند. این همه آدم‌ها در تهران پرعظمت هستند و رفت و آمد می‌کنند و نه عوامل جشنواره آن را می‌شناختند و نه من می‌شناسم و نه مجوز ما را داشتند.


مطالب پربازدید

امروز چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲

نظرات