پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » سينمايي » حضور بازیگران هندی فیلم سلام بمبئی در سینماهان تهران

حضور بازیگران هندی فیلم سلام بمبئی در سینماهان تهران

سينمايي | ۱۶ تیر۱۳۹۵ | 986 بازدید | نظرات

قربان محمدپور کارگردان فیلم سینمایی «سلام بمبئی» درباره سرنوشت این فیلم گفت: به تازگی از هند بازگشته ام و متوجه شدم هر فیلمی که در هندوستان اکران می شود، بلافاصله به صورت قاچاق در اختیار مردم قرار می گیرد به همین دلیل با تهیه کننده هندی فیلم صحبت کردیم تا بتوانیم این فیلم را بعد از اکران در ایران در هندوستان اکران کنیم.
وی ادامه داد: این فیلم در ایران بعد از عاشورا و تاسوعا اکران می شود و با توجه به برنامه ریزی انجام شده اکران آن در هندوستان دی ماه در نظر گرفته شده است.
این کارگردان تاکید کرد: موسیقی این فیلم در هندوستان در حال ساخت است و تا ۲ هفته دیگر آماده می شود و در اختیار ما قرار می گیرد تا بتوانیم میکس صدا را انجام دهیم که البته این کار نیز در هندوستان انجام می شود.
وی با اشاره به ترانه های این فیلم بیان کرد: چهار ترانه هندی ضبط و در اختیار ما قرار داده شده است، همچنین محمدرضا گلزار و بنیامین بهادری نیز ترانه های خود را برای این پروژه آماده کرده و در اختیار ما قرار دادند که از هر دوی این ترانه ها برای این پروژه استفاده می شود.
image حضور بازیگران هندی فیلم سلام بمبئی در سینماهان تهرانimage حضور بازیگران هندی فیلم سلام بمبئی در سینماهان تهرانimage حضور بازیگران هندی فیلم سلام بمبئی در سینماهان تهران


مطالب پربازدید

نظرات