پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » اخبار » حدود قیمت مانتوهای عرضه شده در بازار برای نوروز۹۵

حدود قیمت مانتوهای عرضه شده در بازار برای نوروز۹۵

اخبار | 1394-12-04 | ۵۵۴۷ بازدید | نظرات

عکس, حدود قیمت مانتوهای عرضه شده در بازار برای نوروز۹۵

نرخ مانتوها برای سال ۹۵ اعلام شد و شما میتوانید حدود قیمتها را در این صفحه بخوانید. در مانتوفروشی های هفت تیر تنوع مدل بسیار زیاد است و شما می توانید انواع مدل از اسپرت تا مجلسی را پیدا کنید. تنوع قیمت ها با توجه به مدل و جنس و البته موقعیت مغازه متفاوت است. جالب است بدانید در مانتوفروشی های داخل راهرو و یا داخل کوچه قیمت ها خیلی پایین هستند. به طور مثال مانتو پاپلین کش دار با قیمت ۲۹ هزار تومان به فروش می رسد و مانتوهای مدل کارمندی از ۳۹ هزار تومان شروع می شود تا ۵۹ هزار تومان! اگر سری به دست فروش ها هم بزنید می توانید با ۴۰ هزار تومان مانتوی بارانی با جنس متفرقه هم خریداری کنید!از مانتوفروشی های دور از چشم که بگذریم قیمت ها در بقیه مغازه ها بالاتر است. مانتوهای اسپرتی مانند بوکله پانچ ۹۳ هزار تومان، توییت دو جیب ۹۹ هزار تومان هستند. اما مانتوهای مجلسی داستان متفاوتی دارند و به خاطر جنس مرغوب تر و دوخت شان قیمت بالاتری دارند. مانتوهای مجلسی از ۱۸۸ هزار تومان -که پولک دوزی هم شده است- تا مانتو ژاکارد ۳۲۵ هزار تومان –که کمر گل دوزی شده است- و حتی مانتو سرمه دوزی شده ۵۹۰ هزار تومانی تنوع قیمتی دارد. اما مانتو کارمندی ها قیمتی بین مانتو اسپرت ها و مجلسی ها دارند. کت و شلوار چهارخانه انگلیسی ۲۳۸ هزار تومان می ارزد و کت و شلوار ارشال که تنها هفت هزار تومان پایین تر از چهارخانه انگلیسی است. در بین مانتوهای با مارک ها مانند MMB , Roberto kavali  وجود دارد که ۲۳۸ هزار تومان و ۱۲۲ هزار تومان به فروش می رسند.از فروشندگان سراغ مانتوهای پرفروش فصل را گرفتیم. امسال مانتوهای کتان پاییزی با بسیار پرطرفدار هستند که تنوع قیمتی آنها از ۱۲۸ هزار تومان تا ۱۶۱ هزار تومان دیده می شود. یکی دیگر از مدل های مانتو پرفروش، مانتوهای لی هستند که باتوجه به درصد کش و سنگ شور بودنش از ۹۵، ۱۰۰، ۱۱۹، ۱۳۱ هزار تومان قیمت دارد. سارافون ها هم خود را دل خانم ها جای کرده اند که محدوده قیمتی آنها ۶۰ تا ۸۰ هزار تومان می باشد.
قیمت در هفت تیر

(هزار تومان)
قیمت در  تجریش

(هزار تومان)
قیمت در ونک

(هزار تومان)
مدل های مانتو پاییزه کتان مشابه در بازارها ۱۲۸ به بالا ۱۳۵ به بالا ۳۶۵ به بالا  ,مد,زیبایی,زنان,[categoriy]

تور بعدی، بازار تجریش و قائم!

می توان گفت تنوع مانتوها خیلی شبیه به بازار هفت تیر است و قیمت ها هم چندان تفاوتی نمی کند. اگر دنبال مانتوهای اداری هستید می توانید با ۲۶۰ هزار تومان یک کت و شلوار کرپ را تهیه کنید. هنوز هم مانتوهای نخی تابستانی در بین مانتوهای پاییزه دیده می شود که حراج شده اند و می توانید با قیمت مناسب ۵۹ هزار تومان خریداری کنید. تافته های ابریشمی هم تا ۳۵ هزار تومان پایین آمده اند اگر قصد خرید دارید معتل نکنید!

مانتو مجلسی کرپ با گیپور هم طرح مانتوهای هفت تیر با تفاوت هفتاد هزار تومان بالاتر ۳۴۸ هزار تومان به فروش می رسند، ولی مانتو کتان های معروف پاییزه قیمت پایینتر از هفت تیر (۱۳۵ هزار تومان) در ویترین های مغازه ها دیده می شود.

اگر دنبال کاپشن های اسپرت مارک دار می گردید سری به پاساژ قائم بزنید. گرچه باید انتظار رنج قیمتی ۵۰۰ هزار تومان تا ۷۰۰ هزار تومان داشته باشید اما در حال حاضر با توجه به وضعیت بازار، قدرت چانه زنی بسیار بالاست!

از دخل و فروش چه خبر؟!از فروشندگان حجم فروششان را جویا شدیم ولی همه آنها از فروششان راضی نبودند. گویی بازار با محرم و صفر به خواب زمستانی رفته است و مردم نسبت به پاییز پارسال خیلی کمتر خرید می کنند و به اصطلاح فروشندگان “ویندو شاپینگ” می کنند!
از تجریش به ونک، تور آماده حرکت است!در پاساژهای ونک مانتوهای لوکس زیاد است. اگر دنبال مانتوهای پاییزه جلو باز هستید سری به این پاساژها بزنید چراکه تنوع مدلی آنها زیاد است. مانتوهای لی کمی بالاتر از قیمت های هفت تیر (۱۳۸ هزار تومان) هستند. پرفروش های منطقه ونک کت های بی دگمه هستند که قیمتشان از ۹۸ هزار تومان شروع می شود. البته اتحاد قیمتی بین فروشندگان داخل پاساژهای ونک بیشتر است. به طور مثال مانتو پاییزه های کتان بسیار بالاتر از بقیه بازارها با قیمت ۳۶۵ هزار تومان در ویترین ها قرار گرفته اند که دم از تفاوت جنس و طراحی می زنند!

قبل از خریدمان، بخوانیم تا بدانیم:

در صورت امکان پالتویی و مانتو پاییزه ای خریداری کنید که پارچه آن درصد پایین تری پلاستیک را دارا باشد چرا که در هوای سرد به دلیل جنس خاص آن شما زیاد احساس گرما نخواهید داشت. این نوع پوشاک با توجه به ضخامتی که دارد موجب بزرگ به نظر رسیدن سایز می شود، پس اگر سایزتان بیشتر از ۴۲ است، از پالتوهای یک رنگ استفاده کنید و سعی کنید تا پارچه پالتوی شما طرح دار و یا گلدار نباشد، اما برای خانم هایی با سایز های کوچک تر محدودیتی در انتخاب رنگ و طرح وجود ندارد.


مطالب پربازدید

نظرات