پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » اخبار » حال استاد شجریان خوب شده است

حال استاد شجریان خوب شده است

اخبار | ۲۴ تیر۱۳۹۵ | 898 بازدید | نظرات

همایون شجریان در واکنش به شایعاتی که درباره وخیم شدن حال پدرش در برخی از سایت‌های خبری در ایران منتشر شده بود، یادداشتی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده و خبر داده که حال محمدرضا شجریان خوب است و هوشیاری‌اش سرجاست.

image حال استاد شجریان خوب شده است

محمد رضا شجریان: «هر وقت صدایم را از صدا و سیما می‌شنوم احساس شرم می‌کنم.»

همایون شجریان، فرزند محمدرضا شجریان، درباره روند درمان پدرش نوشته: «نتایج تمام آزمایش‌ها خوب است و در هیچ کدام نشانه‌ای از پیشرفت سرطان دیده نشده است.»

او اضافه کرده که مشکل پدرش اکنون تنها ضعف جسمانی است که با تغذیه و دارو و فیزیوتراپی تا قبل از آنکه زمان برای شروع مرحله دوم درمان از دست برود، برطرف خواهد شد.

همایون شجریان نوشته است: «ایشان هوشیاری‌شان سر جا است و نسبت به یک ماه گذشته با روحیه بالاتری دستورهای پزشک را اجرا می کنند.»

پسر مجمدرضا شجراین اعلام کرده که هر خبر مهمی که لازم باشد را از طریق اینستاگرام به اطلاع خواهد رساند و رسانه ها و اشخاص می توانند آخرین اطلاعات را از این طریق دریافت کنند.

محمد رضا شجریان در یک پیام ویدیویی که نوروز ۹۵ منتشر شد اعلام کرد که ۱۵ سال است با یک بیماری درگیر است.

استاد آواز ایران شهریور ۹۴ به علت بیماری ریوی در بیمارستانی در تهران بستری شده بود. پس از لغو کنسرت او در ارمنستان، شجریان برای درمان بیماری‌اش به آمریکا سفر کرد. برخی رسانه‌های داخلی اعلام کرده بودند که او به بیماری سرطان کلیه مبتلاست.

محمد رضا شجریان از بیماری‌اش به عنوان یک مهمان پانزده ساله نام برده بود و وعده داده بود که پس از طی مراحل درمان به ایران بازمی‌گردد.

فرزاد طالبی، مدیرکل دفتر موسیقی وزارت ارشاد اسلامی ایران در پی انتشار خبر بیماری محمدرضا شجریان گفت: « ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد که موانع فعالیت استاد شجریان برداشته شود.»


مطالب پربازدید

نظرات