پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی ها » جفت روحی چیست و چگونه باید آنرا جذب کنیم؟

جفت روحی چیست و چگونه باید آنرا جذب کنیم؟

خواندنی ها | 1398-03-22 | ۲۸۶۵۹ بازدید | نظرات

در این مطلب میخوایم درباره جفت روحی یا تویین فلیم صحبت کنیم.و اینکه چطوری میشه جفت روحی خود را جذب کنید؟حتی در صورتیکه قبلا او را هرگز ملاقات نکرده باشید.قبل از اینکه شروع کنیم  میخوام به طور دقیق براتون توضیح بدم که تویین فلیم چیست؟تویین فلیم ها که تویین سول یا جفت های روحی هم نامیده میشن در واقع نیمه دیگر روح ما هستند.هر کدام از ما فقط یک جفت دایم و وقتی که از هم جدا باشیم هر جفت به مسیر جداگانه ای میره.قبل از اینکه جفت ها دوباره بهم برسند هر جفت بارها متولد میشه و انسان بودن را تجربه میکنددر بهترین حالت این بهم رسیدن در آخرین دوره حیات هر دوی آنها در زمین اتفاق میفته.بنابر این اونها میتونن با همدیگه صعود کنن.بنا بر این به احتمال زیاد شما دوره های حیات زیادی با جفت روحی خود نداشتین.وظیفه آنها این است که کامل و کامل تر شوند.قسمت زنانه و مردانه خود را متعادل کنند.و تا حد ممکن فرهیخته شوند قبل از اینکه به جفت خود برسند و با او یکی شوند.این پیوند بین دو موجود کامل است.میتوان گفت سایر رابطه ها در طول زندگی ما تنها تمرینی است برای رابطه نهایی مان با جفت روحی خود.

 

یک تفاوت بزرگ بین سول میت یا رفیق روحی و تویین فلیم وجود دارد.سئل میت ها خانوده های روحی ما هستند.کسانی که با آنها دوره های حیات و تجربیات زیادی داریم.آنها به ما کمک میکنند تا رشد و پشرفت کنیم.کارمای خود را خلق و منتشر کنیم.بر اساس دانش باستانی وقتی که یک روح از کائنات به پایین فرستاده میشود در داخل یک گروه بوجود می آیدروح های دیگر در این گروه سول میتهای ما هستند.آنها روح هایی هستند که در ترکیب فرکانسی بسیار شبیه ما هستند.

عکس, جفت روحی چیست و چگونه باید آنرا جذب کنیم؟

بعد از آن هر روح به دو نیم میشود و جفت ها ساخته میشوند.سول میت کسی است که شما در یک سطح روحی به او نزدیک وشبیه هستید و با هم تجربیات مشترک زیادی در دوره حیات های گوناگون خود داشته اید در قالب رابطه هایی چون خواهر برادر والدین فرزند دوستان صمیمی و همچنین رابطه های رمانتیک. در این رابطه ها یک عشق عمیق نسبت به یکدیگر و یک پیوستگی معنوی وجود دارد که آنها را بیشتر از آدمهایی که با آنها روابط سطحی دارید متمایز میکند.مکالمتتان با آنها معمولا عمیق بوده و درباره رشد و وظایف شخصی است تا این جهان را به جای بهتری تبدیل کنیم.ما میتوانیم سول میتهای زیادی در زندگیمان داشته باشیم.آنها وارد زندگی ما میشوند تا از لحاظ روحی و معنوی رشد کنیم اما ما فقط یک تویین فلیم در زندگیمان میتوانیم داشته باشیم.تجدید دیدار و پیوستن به تویین فلیم از هر جهت کامل ترین رابطه ایست که ما به عنوان انسان میتوانیم به آن وارد شویم.با این حال زوج های تویین فلیم به دلایل درستی در زمان بی نهایت نایاب بوده اند.با این وجود میبینیم که جفت های زیادی در حال پیدا کردن هم هستند و دلیل آن شتاب تحولات معنوی و فرصتهایی است که برای تکامل روح ایجاد شده است.پیوستن جفت ها به هم بیشتر به منظور انجام یک نوع خدمت معنوی است.این نخستین دلیل آنها برای پیدا کردن همدیگر است زیر به واسطه پیوند آنها یک تولد عظیم رخ میدهد و انرژی خلاق آزاد میشود تا برای ماموریت مشترکی که دارند مورد استفاده قرار بگیرد.اکنون جفت های بسیار زیادی در تلاشند تا همدیگر را پیدا کنند و با هم به زمین و انسانها کمک کنند تا یک حرکت بزرگ و رو به جلو در جهت افزایش فهم و آگاهی داشته باشند.با این حال بسیاری از این تلاشها برای پیدا کردن و بهم پیوستن جفت ها ناموفق بوده زیر آدم ها هنوز برای سختی این پیوند با تویین فلیم خود آمادگی کافی ندارند.این پیوند از هر پیوند دیگری سخت تر است.و این سختی و شدت در سطح فیزیکی یا حتی احساسی نیست بلکه در سطح روحی است.

بنابر عقیده ای، جفت روحی دو نیمه یک روح می‌باشند و همه ما جفت روحی داریم.

خداوند ما را آفرید و با این هدف از مبدأ آفرینش دور کرد که ما یاد بگیریم، تجربه و رشد کنیم و به شکل موجودی متکامل تر به او برگردیم. در نقطه آغازین خلقت، هر آگاهی واحدی شامل بخش زنانه و مردانه یا آلفا و امگا یا همان یین و یانگ و درکل دو قطب یک حقیقت بوده است. در هبوط به جهان‌های پایین تر ، این دو بخش از هم جدا شده و جفت‌های روحی را می‌سازند و هر یک در کالبدی جدا از دیگری، درحالی که از این جدایی آگاه هستند، متناسخ می‌شوند.

هنگامی‌که جفت روحی باهم ملاقات می‌کنند، این رابطه بسیار شدید و عمیق است. در واقع، رمانتیک ترین رابطه ای که می‌توان متصور شد مربوط به این دوست. جفت‌های روحی مانند آینه ای عمل می‌کنند که عیوب یکدیگر را باز می‌تابانند تا به هم در رشد بیشتر برای دوباره یکی شدن کمک کنند. برای رسیدن به این هدف، تعادل در تمام زمینه‌ها و سطوح توسط هردو لازم است. گفته شده که اگر هردو در زمینه ای به تعادل برسند، دیگر نیازی به کار کردن روی آن نیست.

جفت‌های روحی می‌توانند در سن، جنسیت (البته ممکن است هر دو از یک جنس باشند)، محل زندگی، نژاد، باورها و اخلاقیات با هم متفاوت باشند. آنها به تکامل یکدیگر برای بازگشت به خانه کمک می‌کنند، در تمام سطوح بهم گرایشی قوی دارند و در مقام روح میدانند که یکی هستند. و این آگاهی به آنها در غلبه بر مشکلات و موانع بسیار یاری رسان است. هنگامی‌که این دو بهم می‌رسند، موجب سرعت گرفتن رشد روحی یکدیگر می‌گردند. آنها هدایای روحی ای دارند که دیگری بدان نیاز دارد. آنها به جریان انرژی و نوسانات یکدیگر آگاه هستند و زمانیکه بهم می‌رسند از انرژی دیگری برای رسیدن به رشد و تعادل خود کمک می‌گیرند. وقتی آنها بطور فیزیکی بهم می‌رسند و باهم یکی می‌شوند، شعله درون هردو که تا قبل از این کم سو بوده، مشتعل می‌گردد. این اشتعال مانند مار چنبره زده طلایی ای است که بیدار شده و در طول ستون فقرات بالا می‌آید و بیداری خاصی اتفاق می‌افتد (همانند بیداری کندالینی) .

به مرور که نزدیکی بین این دو در تمام سطوح بیشتر می‌شود، این مار چنبره زده به شکل عصای caduceus (شکل زیر) درآمده و دو شعله یکی می‌شوند. و همین طور که تعادل آنها با هم بیشتر می‌شود، چرخش این عصا به دور آنان نیز بیشتر و بیشتر می‌گردد تا اینکه دیگر تفاوت قابل مشاهده ای بین آنها نخواهد ماند. بدین ترتیب، جفت‌های روحی تمامی‌عدم تعادل‌هایی که موجب جدایی آنان شده بود را از بین برده و در نهایت دوباره باهم یکی می‌شوند.

خوشبختانه برای همه ما این امکان وجود دارد که جفت روحی خود را بیابیم. ولی ممکن است هنگام مواجهه، از هشیاری لازم برای تشخیص او برخوردار نباشیم. این معمولا بدلیل عدم پذیرش خود و طرف مقابلمان اتفاق می‌افتد که می‌تواند ناشی از استرس زیاد، فشار بالای کاری، سبک زندگی و یا نگرش منفی مان نسبت به روابط باشد.

اگر خودتان و همه آنچه مربوط به شماست را حقیقتا بپذیرید، در مسیر درست خود هستید و می‌توانید منتظر یافتن جفت روحی خود باشید. …..

راههایی که می‌توان فهمید با جفت روحی خود ملاقات کرده اید:

۱- هنگامی‌که شما در تعادل و کنار یکدیگر می‌باشید، احساس قدرت و ظرفیت بیشتری نسبت به آنچه تا کنون حس می‌کردید خواهید داشت.

۲- کارایی شما ممکن است زمانیکه کنار یکدیگر نیستید، پایین بیاید یا مختل شود.

۳- ممکن است شما رویاها یا شهودی از یکدیگر قبل از ملاقات باهم داشته باشید.

۴- جفت روحی شما مانند آینه ای نگرانی‌ها، عدم تعادل‌ها و ایرادات شما را منعکس می‌کند، در حالیکه از توانایی‌ها، استعدادها و ظرفیت‌های شما تعریف می‌کند.

۵- ملاقات جفت شما احساسی از برگشت به یک انرژی آشنا در شما زنده می‌کند.

۶- ممکن است وقتی از هم دور هستید، حتی از نظر فیزیکی دردناک باشد.

۷- بعد از ملاقات، شما خاطره‌هایی از فردی را بیاد می‌آورید که بخشی از زندگی فعلی شما نبوده است.

۸- شما بیماری، عواطف و درگیری‌های یکدیگر را حتی زمانیکه در کنار هم نیستید، احساس می‌کنید.

۹- شما جفت خود را پس از اینکه تاحدی خود را رشد داده و پذیرفته اید، ملاقات کرده اید.

۱۰- شما برای خدمت به دیگران و دنیا، احساس یکپارچگی می‌کنید.

۱۱- عشق شما به جفتتان متفاوت از دیگر عشق‌هاست و پذیرشی نسبت به رفتار و خصوصیات وی دارید که در روابط قبلی خود نداشته اید.

۱۲- هر چه زمان بیشتری با جفت روحی خود می‌گذرانید، درهای آگاهی سریعتر به سوی شما باز می‌شوند.

۱۳- شما احتمالا زمانی او را ملاقات کرده اید که یکی یا هر دوی شما در رابطه دیگری بوده و کمترین انتظار را داشته اید و احتمالا احساس دوستی عمیقی را ورای گرایش جنسی به او داشته اید.

۱۴- متوجه می‌شوید که ارتباطات قبلی، شما را برای رسیدن به جفت روحی تان آماده کرده اند و گویی تمام عمر منتظر این تجربه بوده اید.

۱۵- به منظور رشد دادن یکدیگر و هماهنگی بیشتر باهم، شما احتمالا نقاط ضعف دیگری را تحریک می‌کنید تا حد و مرزهای هم را بهتر بشناسید.

۱۶- حتی اگر از زندگی روی زمین خسته شده اید، احتمالا به این خاطر اینجا هستید که کنار جفت روحی خود باشید.

۱۷- خانواده، دوستان و اطرافیان یا از رابطه شما بسیار تحت تاثیر قرار می‌گیرند یا دائم سعی می‌کنند شما را به شخص یا چیز دیگری که بنظرشان برای شما بهتر و مناسب تر است سوق دهند.

۱۸- فارغ از اینکه چندین بار از هم جدا شده یا فاصله گرفته اید، همیشه نیرویی دوباره شما را به سوی هم باز می‌گرداند.

۱۹- رشدی که تجربه می‌کنید، درس‌هایی که می‌آموزید و تکاملی که می‌یابید سریعتر، چشمگیرتر و قدرتمندتر از دیگر روابطتان است.

۲۰- شما بشکل عمیقی می‌دانید که جفت روحی تان در سرنوشت شماست. نه فقط در این زندگی، بلکه در بازگشت به خانه و ابدیت.


مطالب پربازدید

نظرات