پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » اخبار » جزییات مصدوم شدن ۳۷ نفردر پیست دیزین

جزییات مصدوم شدن ۳۷ نفردر پیست دیزین

اخبار | ۳ بهمن۱۳۹۴ | 1389 بازدید | نظرات

مصدوم شدن سی و هفت نفر در پیست دیزین خبری بود که بازتابهای فراوانی داشت. نوروزی مسئول اورژانس دیزین در این خصوص گفت: این مسئله در روزهای شلوغ در این پیست عادی است .ما همه مراجعات به اورژانس را ثبت می کنیم حتی اگر کسی برای سرماخوردگی و یافشار خون به ما مراجعه کرده باشند و امروز هم مراجعه کنندگان زیادی داشتیم و تنها ۵ نفر مشکل جدی داشتند .
آقای آژیر مسئول نگهداری پیست دیزین ، تعداد ۳۷ نفر مصدوم را تایید نکرد و گفت : با توجه به این که افراد با بیماری های مختلف به مرکز اورژانس مراجعه می کنند نمی توان به رقم واقعی دست یافت ، گاهی فرد با گرفتن تنها یک شربت سرماخوردگی اورژانس را ترک می کند .اما رییس اورژانس استان البرز در مصاحبه با خبرگزاری صداوسیما گفته است از ساعت ۱۱ امروز ۳۷مصدوم به مرکز اورژانس دیزین مراجعه کردند که سه نفر با بالگرد به تهران اعزام و ده نفر نیز با اورژانس به کرج منتقل شده اند که همگی ان ها دست یا پایشان شکسته است .
چنین رقمی گویای مسئله ای غیرعادی است که می توان آن را در وقوع مشکلی فنی در پیست دیزین و یا رخ دادن اتفاقی جستجو کرد امری که هیچ مسئولی به ان اشاره نکرده است .با توجه به معروفیت پیست دیزین و مراجعه فراوان مردم در فصل زمستان به این پیست بین المللی چندگانگی حرف مسئولان جز ایجاد شائبه در مردم ورسانه کارکرد دیگری نمی تواند داشته باشد .


مطالب پربازدید

امروز چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰

نظرات