پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » اخبار » جزییات دقیق تیر اندازی محمود به همسر و خودش در پارکینگ بیمارستان عرفان

جزییات دقیق تیر اندازی محمود به همسر و خودش در پارکینگ بیمارستان عرفان

اخبار | 1395-02-07 | ۳۴۳۶ بازدید | نظرات

عکس, جزییات دقیق تیر اندازی محمود به همسر و خودش در پارکینگ بیمارستان عرفان

ماجرای تیر اندازی مردی به همسر و سپس به خودش در پارکینگ یکی از بیمارستانهای معروف تهران جنجالی شد. مردی ۳۵ ساله به اسم محمود به همسر خود که تکنیسین اتاق عمل بود در پارکینگ بیمارستان عرفان شلیک کرد و سپس خودش را مورد هدف گلوله قرار داد. بررسی های اولیه نشان می‌داد ساعتی قبل مرد ۳۵ ساله به نام محمود با مراجعه به مقابل بیمارستان عرفان به انتظار همسرش که پرسنل اتاق عمل است، می ماند. ساعت ۱۹ با تعطیلی شیفت کاری بیمارستان، مرد جوان به همراه همسرش به پارکینگ بیمارستان رفته و سوار خودروی سمند نقره ای متعلق به زن جوان به نام فاطمه می‌شود. در حالی که زن جوان ماشین را روشن کرده بود تا حرکت کند، ناگهان همسر او اسلحه کمری کوچک را از جیبش درآورده وبه سمت همسرش نشانه می رود. زن جوان هر چه جیغ می زند نمی تواند مانع او شود و مرد ۳۵ساله با شلیک دو گلوله به سر همسرش او را مجروح می کند. محمود سپس با قرار دادن اسلحه روی سرش یک گلوله نیز به سر خودش می زند.

تیر اندازی

در همان زمان نگهبان بیمارستان و پارکینگ متوجه صدای شلیک شده وسریع به پارکینگ روبه روی بیمارستان می رود وقتی نگهبانان بیمارستان به داخل خودروی سمند رفتند اسلحه در دست مرد جوان بود. بلافاصله زن و شوهر جوان به اتاق عمل منتقل شدند که سطح هوشیاری آنها بسیار پایین و حالشان بسیار وخیم گزارش شده است.

یکی ازهمکاران زن جوان گفت: فاطمه از چندی قبل با همسرش اختلاف داشت و همیشه با یکدیگر درگیر بودند. آنها یک فرزند دو ساله دارند که بیشتر مواقع در خانه مادربزرگش است. با مشخص شدن این موضوع بازپرس جنائی دستور تحقیقات بیشتر را صادر کرد.


مطالب پربازدید

نظرات