پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » اخبار » جزییات ترور نماینده اسلام شهر

جزییات ترور نماینده اسلام شهر

اخبار | ۲۰ تیر۱۳۹۵ | 719 بازدید | نظرات

نماینده مردم قصر شیرین در مجلس از حمله چهار فرد مسلح به نماینده اسلام آباد غرب و جمعی از مدیران کرمانشاه خبر داد.
فرهاد تجری اظهار کرد: آقای فلاحت پیشه، فرماندار و عده‌ای از مسئولان استانی برای بررسی مشکلات بخش ریجاب به این محل رفتند که در مسیر راه پژو پارس سفید حامل چهار فرد مسلح خودروی آنان را به رگبار می بندند.
وی افزود: متاسفانه در این حادثه راننده فرماندار شهید شده و فرماندار، مدیر شیلات استان و یک نفر دیگر از همراهان آن‌ها مجروح شدند.

image جزییات ترور نماینده اسلام شهر

این نماینده مجلس یادآور شد: خوشبختانه در این حادثه آقای فلاحت پیشه صدمه‌ای ندیدند.
تجری یادآور شد: ضاربان پس از این حمله مسلحانه خودروی خود را به آتش کشیده و متواری شده‌اند.
نماینده مردم قصر شیرین در پایان از مسئولین امنیتی خواست عاملان این حمله را شناسایی و به مجازات برسانند.


شهادت یکی از مسئولان دامپزشکی و راننده فرماندار
خبرگزاری ایلنا: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس دهم با اعلام خبر حمله تروریستی «پژاک» به خودروی نماینده دالاهو و اسلام‌آباد غرب و مسئولان فرمانداری و دامپزشکی استان کرمانشاه، از شهادت دو نفر در این حادثه خبر داد.
یک مسئول دامپزشکی کرمانشاه و راننده فرماندار دالاهو به شهادت رسیدند
او با بیان این‌که مسئولان استانی کرمانشاه و نماینده مردم دالاهو و اسلام‌آباد غرب با چند خودرو به منطقه می‌رفتند، اضافه کرد: گویا تروریست‌ها به‌وسیله یک دستگاه خودروی پژو خود را در میان خودروهای حامل مسئولان قرار داده و پس از متوقف کردن خودروی مسئولان، آن‌ها را به رگبار بسته است.
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس دهم خاطرنشان کرد: در پی این اقدام تروریستی، دکتر نیک‌عزم از مسئولان دامپزشکی استان و راننده خودروی فرماندار دالاهو به شهادت رسیدند.
فرماندار دالاهو دو گلوله خورده است
او اضافه کرد: همچنین فرماندار دالاهو نیز دو گلوله خورده است و هم‌اکنون به بیمارستان منتقل شده و در اتاق عمل حضور دارد که گویا حال ایشان نیز وخیم است.
جراحت فلاحت‌پیشه جزیی است
نماینده مردم کرمانشاه در پایان اعلام کرد: وضعیت سلامت آقای فلاحت‌پیشه مساعد است و دچار جراحت جزئی شده‌اند.


روایت نماینده مجلس از حادثه ترور امروز
خبرگزاری فارس: حشمت‌الله فلاحت‌پیشه نماینده مردم اسلام‌آباد غرب در گفت‌وگویی درباره ماجرای حمله مسلحانه علیه اکیپ متشکل از این نماینده مجلس، فرماندار دالاهو و مدیر شیلات استان کرمانشاه گفت: بخشی از جلسه شورای اداری استان را به همراه مدیران کل مربوطه در منطقه دالاهو برگزار کردیم.
وی افزود: بعد از ظهر برای برگزاری جلسه‌ای دیگر عازم «ریجاب» بودیم که به کمین تروریستی برخوردیم که بر اثر آن بنده توفیق شهادت نداشتم اما دو نفر از همراهانمان به شهادت رسیدند و فرماندار نیز مجروح شد.
فلاحت‌پیشه با تاکید بر اینکه همواره مانند شهروند عادی و غیر مسلح به حوزه انتخابیه خود می‌رود، گفت: این منطقه، منطقه امنی است اما به خاطر مرزی بودن عواملی از بیرون مرزها این حادثه را شکل دادند و الا منطقه امن بوده است و هیچ گاه حوادثی از این دست را در این منطقه شاهد نبوده‌ایم.
وی ادامه داد: مردم بلافاصله همکاری خود را با نیروهای امنیتی که در حال پیگیری موضوع هستند، آغاز کردند.
نماینده مردم اسلام‌آباد غرب در مجلس ضمن تشکر از مردم حوزه انتخابیه و کسانی که ابراز نگرانی کردند، گفت: تاسف ما به خاطر دو جوانی است که برای حل مشکلات مردم مناطق مرزی همراه ما بودند و به شهادت رسیدند.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اطمینان دارم که نیروهای امنیتی و انتظامی و نظامی منطقه به‌زودی عوامل را شناسایی و پیش از خروج آنها از مرز مجازات خواهند کرد.


مطالب پربازدید

نظرات