پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی ها » ثبت نام مهراب قاسم خانی برای انتخابات ریاست جمهوری

ثبت نام مهراب قاسم خانی برای انتخابات ریاست جمهوری

خواندنی ها | 1396-01-25 | ۶۶۴ بازدید | نظرات

اخبار رسیده حاکى از آن است که هم‌اکنون مهراب قاسم‌خانى نویسنده‌ی بسیار ارزنده‌ی کشورمان براى نام‌نویسى در انتخابات ریاست جمهوری  وارد وزارت کشور شد. وى که مورد استقبال شدید خبرنگارانِ مشتاق قرار گرفته بود، با گشاده‌رویى و لبخندى زیبا به برخى از پرسش‌هاى آنان پاسخ داد.

  • * (در پاسخ به اینکه به نفع چه کسى کنار می‌رود) از آنجا که ساختار شکنى شعار اصلى دولت من است، اگر تصمیم به کناره‌گیرى گرفتم ترجیح می‌دهم به ضرر کسى کنار بروم تا به نفعش!
    * (در پاسخ به رویکرد تلویزیون نسبت به انتخابات) تلویزیون به خوبى، برنامه‌هاى عدالت محورى را براى انتخابات تدارک دیده. براى مثال به جاى برنامه بى‌محتواى کلاه قرمزى برنامه‌اى ساخته‌اند به نام تریبون آزاد که جوانانى برومند و برازنده در آن با جسارت و آگاهى به تخریب بى‌طرفانه دولت می‌پردازند که این اقدام‌شان شایسته تقدیر است. * (در پاسخ به نظرش در مورد نامزد احتمالى جمنا) من جم جونیور و جم کلاسیک را ترجیح میدم و البته خودم ماهواره ندارم!
    * (در پاسخ به نظرش در مورد ثبت‌نام آقاى احمدى‌نژاد) به نظرم پس از بنده، ایشان و اون آقایى که کراوات زده بودند و اون یکى که لباس کاراته پوشیده بود، قابلیت و سطح توانایى مطلوب جهت اداره امور کشور را دارند و من اینها را رقیب اصلى خودم در این انتخابات می‌دانم. البته باید صبر کرد و دید که وحید خزایى وارد عرصه خطیر انتخابات می‌شود یا خیر، زیرا که ورود ایشان معادلات را به هم خواهد ریخت. * شعار انتخاباتى من “من آمده‌ام، واى واى” است که پیام مستتر در آن اشاره دارد به این که “من آمده‌ام، واى” و رنگى که براى ستاد انتخاباتى‌ام انتخاب کرده‌ام خاکى مات است چون خیلى چرکتاب است و لک نمی‌گیرد. * وى در ادامه صحبت‌هاى بسیار زیبا و آموزنده‌اى نیز انجام داد که متعاقباً منتشر خواهد شد!
  • عکس, ثبت نام مهراب قاسم خانی برای انتخابات ریاست جمهوری

مطالب پربازدید

نظرات