پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » سينمايی » تهدید همسر کارگردان به انتشار یک فایل صوتی علیه ارشاد

تهدید همسر کارگردان به انتشار یک فایل صوتی علیه ارشاد

سينمايی | ۸ آذر۱۳۹۵ | 1185 بازدید | نظرات

شیما منفرد همسر عبدالرضا کاهانی و تدوینگر فیلم “ارادتمند نازنین بهاره، تینا” در واکنش به توقیف فیلم و اظهارات مسئولان ارشاد، با انتشار متنی واکنش نشان داد و نوشت:

بر خلاف ادعاى برخى سایت ها، کاهانى تا کنون واکنشى مبنى بر توقیف فیلم “ارادتمند؛ نازنین بهاره تینا” نشان نداده و من به عنوان تدوینگر و همسر کارگردان دیدگاههاى خود را با اجازه ایشان مطرح کرده ام و احتمالا باز هم مطرح خواهم کرد.

عکس, تهدید همسر کارگردان به انتشار یک فایل صوتی علیه ارشاد
حقایق زیادى در مورد فیلم وجود دارد و مدیر فعلى فستیوال فجر و مسئولان ارشاد بهتر از همه حقایق را مى دانند اما یا سکوت کرده اند یا ترجیح مى دهند دروغ بگویند و متظاهرانه ممنون متانت کاهانى باشند. بهتر است وزارت ارشاد و سایت هاى مرتبط و غیرمرتبط به شایعه پراکنى و حدس و گمان ها خاتمه دهند. فیلم “ارادتمند؛ نازنین بهاره تینا” صاحبانى دارد و – با شناختى که از صاحبانش دارم – اجازه نخواهند داد هر اتهامى به فیلم وارد شود.

.

 

از انتشار داستان جعلى فیلم توسط برخى اشخاص در وزارت ارشاد و به این بهانه اخراج دو عضو شوراى پروانه نمایش تا اتهام استفاده از حکم حکومتى و متفاوت بودن فیلم نامه از فیلم ساخته شده و لجاجت هاى شوراى پروانه ساخت و کارشکنى نمایندگان خانه سینما در همین شورا و حرف هاى زیادى که در ماههاى گذشته از زبان آدم هاى مختلف نقل شده، همه و همه جواب هاى قانع کننده اى دارد که بهتر است وزارت ارشاد به جاى شایعه پراکنى و حفظ موقعیت دنبال شفاف سازى اذهان عمومى باشد. در غیر این صورت انتشار یک فایل صوتى، همگان را از وضعیت پیچیده و سرنوشت عجیب فیلم آگاه خواهد کرد.

.

 

وقتى از فیلم دیده نشده تصویرى بحرانى و مستهجن ارائه مى شود نشانه بی کفایتى آدم هاى مسئول است. پیش از این سانسورچى ها هم شأن و منزلتى داشتند. حالا دوستان و همراهانمان هم سانسورچى شده اند و در عین حال اداى آدم هاى روشنفکر را در مى آورند.
اتهام ها را از فیلم دور کنید. قرار نیست عده اى خاص همیشه در آرامش باشند. ما هم دلمان براى آرامش تنگ شده و ضمن پافشارى بر نمایش قطعى فیلم، اعلام مى کنیم حرف هاى مهمى هم براى گفتن داریم

.


مطالب پربازدید

امروز سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

نظرات