پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندني ها » تلاش گسترده شبکه جم برای جذب هنرمندان ایرانی

تلاش گسترده شبکه جم برای جذب هنرمندان ایرانی

خواندني ها | ۲۱ تیر۱۳۹۵ | 640 بازدید | نظرات

محمد پورعبداله فرشبافی اظهار داشت: قصد نداشتم این موضوع را رسانه ای کنم؛ اما پیوستن برخی بازیگران و هنرمندان به این شبکه متاسفانه ذهنیت مردم را  نسبت به قشر رسانه ای تغییر می دهد.

وی ادامه داد: در جریان هستم که تعداد کسانی که پیشنهاد این شبکه و امثال آن را نپذیرفته اند بیشتر از چند هنرمند تاریخ مصرف گذشته است که مرعوب وعده های سرخرمن آنها شده اند.

image تلاش گسترده شبکه جم برای جذب هنرمندان ایرانی

این مجری تلویزیون  اظهار داشت: اگرچه شرایط نابسامان اقتصادی بر فرهنگ، هنر و رسانه هم تاثیر گذاشته، اما مقاومت خواهیم کرد و به بازی های رسانه ای پناه نخواهیم برد.

عضو باشگاه هنرمندان دینی گفت: این شبکه ها با خرید، دوبله و پخش بی محتواترین و غیراخلاقی ترین سریال ها فقط به فکر جیب خود هستند و با تبیین مثلث های عشقی و خیانت می خواهند قبح این مسائل را در جامعه از بین ببرند.

وی گفت: ما فرزندان ستارخانیم که خاک می خوریم و خاک نمی دهیم و امروز حفاظت از مرزهای فرهنگ و رسانه به اندازه محافظت از حرم آل الله اهمیت دارد.

مدیر عامل بنیاد فرهنگی شهیدان پورعبداله فرشبافی اظهار داشت: در مقابل خون شهدا مسئولیم و نباید آتش رسانه ای دشمن را شعله ور کنیم.

گفتنی است برخی چهره های هنری بدون توجه به تامین آینده شغلی و اقامتی و با زیر پا گذاشتن شعائر و عرف ایرانی، اسلامی، به شکل فزاینده ای در حال پیوستن به این شبکه هستند.


مطالب پربازدید

امروز شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

نظرات