پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی ها » تعبیر دیدن چشم در خواب

تعبیر دیدن چشم در خواب

خواندنی ها | 1397-07-17 | ۳۱۴۷ بازدید | نظرات

تعبیر خواب چشم می‌تواند معنای نمادین متعددی داشته باشد.

۱. خواب زنی با چشمان نافذ
اگر در خواب زنی را با چشمان نافذ و نگاه گیرا دیدید، نشان‌دهنده بدشانسی است. هر چیزی که در روزهای بعد شروع می‌کنید به یک فاجعه تبدیل می‌شود بنابراین، بهتر است مدتی دست به کاری نزنید و آرام باشید.

۲. تعبیر خواب چشم های سیاه
اگر شخصی که در خواب شماست، چشمانی سیاه داشت، نشانه مشکل در زندگی عشقی شماست. شریک شما سرد می‌شود و بدون دلیل خاصی شما را پس می‌زند. همچنین ممکن است درمورد مسائلی که مدت زیادی است شما را ناراحت کرده اما راجع به آن‌ها صحبت نکرده‌اید با شریک خود بحث کنید.

مراقب حرف‌های خود باشید و تا زمانی که ماجرا را نفهمیده‌اید، حالت تدافعی نگیرید. فقط در این صورت است که می‌فهمید باید چگونه رفتار کنید و چه موضعی بگیرید.

۳. تعبیر خواب چشم های قهوه‌ای
دیدن چشمان قهوه‌ای در خواب، فریب را نشان می‌دهد. کسی که نمی‌شناسید یا کسی که او را خوب نمی‌شناسید ممکن است شما را فریب دهد تا کاری انجام دهید که برای شما خطرناک باشد.

از نزدیک شدن به افراد غریبه اجتناب کنید و اجازه ندهید به زندگی شخصی شما نزدیک شوند. با این کار می‌توانید در برابر آن‌ها و کارهایی که انجام می‌دهند از خودتان مراقبت کنید.

عکس, تعبیر دیدن چشم در خواب

۴. تعبیر خواب چشم های آبی
اگر چشمانی آبی را در خواب ببینید، در کار یا شغل خود به مشکل می‌خورید. این مشکل به دلیل اشتباهی که از شما سر می‌ز‌ند به وجود می‌آید و نمی‌توانید کسی دیگر را برای آن سرزنش کنید.

قبل از این‌که از هر کاری دست بکشید، شاید بهتر باشد روش متفاوتی را امتحان کنید. اگرچه این مشکلات بر سر راه شما قرار می‌گیرند اما به این معنا نیستند که حل نمی‌شوند.

۵. تعبیر خواب چشم های خاکستری
اگر چشمانی که در خواب دیدید خاکستری بودند، ممکن است از شما سوء استفاده شود. مراقب افرادی که در اطراف‌تان هستند باشید و به هر کسی که می‌بینید اعتماد نکنید. ممکن است این فرد فقط بخواهد اطلاعاتی در مورد شما به دست بیاورد و بعدها علیه خود شما از آن‌ها استفاده کند.

از موقعیت‌های مشکوک نیز دوری کنید زیرا اگر چیزی به چشم‌تان خوب نیاید، احتمالا برای‌تان خوب نیست!

۶. تعبیر خواب چشم های خون گرفته
دیدن چشمان خون گرفته در خواب نیز می‌تواند برای‌تان بدشانسی بیاورد. ممکن است همه چیز برای مدتی بد پیش برود و شما نتوانید تعادل را در زندگی حفظ کنید. زندگی‌تان زیر و رو می‌شود و نمی‌توانید تمام قسمت‌های آن را جمع کنید.

قبل از این‌که تسلیم شوید، به دنبال راه حلی برای بدشانسی باشید یا این‌که مدتی کنار بکشید و آرام باشید تا این دوران بگذرد.

۷. دیدن مرد یک چشم در خواب
اگر مردی را در خواب دیدید که فقط یک چشم داشت، با دوران پر از چالشی در زندگی روبه‌رو خواهید شد که نا امیدی‌های زیادی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

این دوره از زندگی ضرورتا خیلی هم بد نیست – البته اگر به درستی از آن استفاده کنید. سعی کنید تا می‌تواند از آن یاد بگیرید و وقت خود را صرف شکایت از بخت خود نکنید.

۸. دیدن فردی با چشمان چپ در خواب
دیدن فردی با چشمان چپ در خواب نشانه خوش‌شانسی است. این دوره بهترین دوران برای انجام کار و چیزهایی که دوست دارید است زیرا هر کاری که شروع می‌کنید، انتهایی خوش خواهد داشت. سعی کنید تمام پروژه‌های قبلی خود را تمام کنید و حتی کار روی پروژه‌های جدید را شروع کنید زیرا این دوره خوش‌شانسی، در بهترین حالت خود است.

این خواب، نشانه خوش‌شانسی در زندگی شخصی نیز هست. اگر هنوز هم آن فرد خاص را ملاقات نکرده‌اید، این دوره، از نظر روابط عاطفی، کمی فعال‌تر است. در میان افراد عالی که ملاقات می‌کنید، شخصی کاملا مناسب شما وجود دارد. بنابراین وقت خود را هدر ندهید و تحقیق را شروع کنید.

۹. تعبیر خواب چشم های زیبا
اگر کسی را در خواب دیدید که زیباترین چشمانی که تا کنون دیده‌اید را داشت، از فردی که به شما نزدیک است نا امید خواهید شد. این فرد می‌تواند شریک، عضو خانواده یا شخص نزدیک دیگری باشد که ممکن است به شما خیانت کند و احساس بدی به شما ‌بدهد.

۱۰. تعبیر خواب چشم های درشت
دیدن چشمان بزرگ در خواب، نشانه ثروت و دارایی است. همه چیزهای مربوط به اقتصاد طبق برنامه پیش می‌رود و شما به این دلیل بسیار راضی و خوشحال خواهید بود.

این زمان، زمان خوبی برای سرمایه‌گذاری پولی در پروژه‌های جدید است. هر ریالی را که سرمایه‌گذاری می‌کنید، مقدار بیشتری به شما بازمی‌گردد. فقط مراقب باشید گزینه‌های سرمایه گذاری خود را به درستی بررسی کنید.

۱۱. دیدن آسیب چشمی در خواب
اگر در خواب دیدید که چشم‌تان دچار آسیب شد، در میان افرادی گیر می‌افتید که تمام برنامه‌های شما را خراب کرده و شما را از تمام مسئولیت‌هایی که دارید دور می‌کنند. قبل از این‌که به کسی نزدیک شوید، دقت کنید تا ببینید زندگی و عادات روزانه خود را چگونه پیش می‌برند.

اگر این افراد، زمان و پول خود را صرف مسائل بی‌ارزش می‌کنند، باید از آن‌ها دوری کنید. اگر تصمیم گرفتید که نزدیک آن‌ها بمانید، ممکن است باعث بدهکار شدن شما شوند یا این‌که زندگی شما را کاملا تغییر دهند و باعث شوند فراموش کنید واقعا که هستید.

۱۲. تعبیر خواب چشم های روشن
چشمان روشن در زندگی واقعی زیبا هستند و این ویژگی مثبت را در خواب نیز دارند. چشمان روشن نماد فرشته‌ نگهبان که در زندگی دارید هستند. این فرد، مربی و مشاور شما در همه موارد است و شما بسیار قدردان او هستید.

اگر فردی این چنینی در زندگی ندارید، این خواب می‌تواند نشانه این باشد که فردی را پیدا می‌کنید که کاملا این‌گونه است.


مطالب پربازدید

نظرات