پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » اخبار » تصاویر آتش گرفتن پژو در شهرک مسعودیه تهران

تصاویر آتش گرفتن پژو در شهرک مسعودیه تهران

اخبار | ۳ آذر۱۳۹۵ | 1038 بازدید | نظرات

پس از اینکه راننده پژو بوی شدید دود را داخل خودروی خود احساس کرد فوراً خودرو را متوقف کرد و از آن پیاده شد که با هشدارهای رانندگان عبوری و رهگذران متوجه آتش گرفتن وسیله نقلیه خود شد.
شاهدین ماجرا طی تماس با سامانه ۱۲۵، موضوع را به آتش نشانی اطلاع دادند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی نیز بلافاصله ساعت ۰۹:۱۷ دقیقه صبح امروز زنگ ایستگاه ۳۷ را بصدا درآورد و آتش نشانان را به محل حادثه در شهرک مسعودیه، خیابان شیرازی اعزام کرد.
فرمانده آتش نشانان حاضر در محل درباره این حادثه گفت: پس از رسیدن به محل مشاهده شد یک دستگاه خودروی سواری پژو ۲۰۶ از قسمت موتور و داخل اتاقک آن دچار آتش سوزی شده و کاملا ً شعله ور بود و تلاش حاضرین در محل هم برای خاموش کردن آن نتیجه ای نداده بود.
حمیدرضا حسین ریکا اضافه کرد: نیروهای آتش نشانی بی درنگ پس از کشیدن دو رشته لوله پرفشار آتش نشانی به سرعت به مقابله با شعله های آتشی که از میان خودرو به آسمان برمی خاست پرداخته و ان را در زمانی کوتاه خاموش کردند.
وی تصریح کرد: خوشبختانه دراین حادثه به راننده خودرو که خانمی جوان بود آسیبی نرسیده و توانسته بود قبل از گسترش آتش از خودرو پیاده شود.
گفتنی است علت بروز این حادثه توسط کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی است.

عکس, تصاویر آتش گرفتن پژو در شهرک مسعودیه تهران عکس, تصاویر آتش گرفتن پژو در شهرک مسعودیه تهران عکس, تصاویر آتش گرفتن پژو در شهرک مسعودیه تهران

عکس, تصاویر آتش گرفتن پژو در شهرک مسعودیه تهران


مطالب پربازدید

امروز یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰

نظرات