پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی ها » تست شخصیت شناسی: احمق ترین را انتخاب کنید

تست شخصیت شناسی: احمق ترین را انتخاب کنید

خواندنی ها | 1397-03-07 | ۱۱۴۵ بازدید | نظرات

اگر می خواهید خود واقعی تان را بشناسید این تست شخصیت شناسی را امتحان کنید.

عکس, تست شخصیت شناسی: احمق ترین را انتخاب کنید

شماره ۱

عکس, تست شخصیت شناسی: احمق ترین را انتخاب کنید

اگر شخص شماره ۱ را انتخاب کرده اید پس به سرنوشت اعتقاد دارید. اگر توانایی تغییر موقعیتی را نداشته باشید از تلاش دست برمی دارید. شرایط و اتفاقات را همانطور که هستند می پذیرید. هیچ وقت بحث نمی کنید و رفتار صلح آمیز دارید چون جنگ و درگیری فقط شما را ناراحت می کند. قلب رئوف و بزرگی دارید و به صداقت ارزش می دهید. این باورتان که همه چیز از پیش تعیین شده است کنار بگذارید و یادتان نرود که این شما هستید که می توانید سرنوشت خودتان را تعیین کنید.

شماره ۲

عکس, تست شخصیت شناسی: احمق ترین را انتخاب کنید

از آن دسته افرادی هستید که همیشه تصمیمات عجولانه می گیرید. پس دفعه بعد هنگام تصمیم گیری کمی وقت بگذارید و موقعیت را ارزیابی کنید. لجوج هستید و هیچوقت غصه گذشته را نمی خورید. مسئولیت تصمیماتی که می گیرید را می پذیرید و فقط به خودتان وابسته هستید.

شماره ۳

عکس, تست شخصیت شناسی: احمق ترین را انتخاب کنید

برای زندگی می جنگید. بی پروا عمل می کنید و هرگز کوتاه نمی آیید. زمانی که می خواهید از جایگاه و باورهای تان دفاع کنید تا لحظه آخر می جنگید. همیشه رویکردها و استراتژی های جدید دارید و به همین دلیل است که آدم های مثل شما می توانند بیزینس من و مدیران موفقی باشند.

شماره ۴

عکس, تست شخصیت شناسی: احمق ترین را انتخاب کنید

اگر شخص شماره ۴ را انتخاب کرده باشید روح سرکشی دارید. شخص سنت گریزی هستید که حاضر است برای ثابت کردن چیزی به کسی حتی منافع خودش را هم فدا کند. شما به اصول خودتان پایبند هستید و فکر می کنید نظر و تصمیم شما همیشه بهترین است. به خاطر داشته باشید که با ایده های متفاوت می توان به درک بهتری از موقعیت رسید. پس دفعه بعد که وارد بحث شدید سعی کنید معقولانه رفتار کنید.


مطالب پربازدید

امروز پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۱

نظرات