پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی ها » تازه ترین واکنش آزاده نامداری به انتشار عکسهای بدون حجابش

تازه ترین واکنش آزاده نامداری به انتشار عکسهای بدون حجابش

خواندنی ها | 1396-06-02 | ۵۱۶۴ بازدید | نظرات

 آزاده نامداری به حواشی ایجاد شده درباره انتشار عکس‌هایش در سوییس واکنش نشان داد.
آزاده نامداری در این باره نوشت: «روزهای تلخی بر من و همسر و خانواده ام گذشت، چرا که محکوم شدیم به آنچه که در خیالمان هم نمی‌گنجید. ما صدها کاستی و نقص داریم و خود آگاهتر از همه بدان می‌باشیم، اما بدانیم آن همه قضاوت درست و نادرست در مورد رفتار، گذشته و خانواده ما، بیش از آن که نقد ما باشد، نقد جامعه ماست.
نه از مغرض‌ها که هرچه کنی، حرف خودشان را می‌زنند و تصمیم خودشان را حق مطلق می‌دانند. نه از لشکر بافنده‌ها که بی‌ترس از خدا هر جایی دغل و دروغ می‌سازند و هر جمله و کلمه‌ای را به لب می‌آورند. نه از قضاوت گران سرخود که دانسته و ندانسته هر تهمتی می‌زنند و هر بهتانی می‌بندند و نه از بددل‌هایی که از تماشای رنج دیگران لذت می‌برند و از غصه بقیه شاد می‌شوند،توقعی ندارم.
من آزاده نامداری، از خواهران و برادران مومنم می‌خواهم که مرا عفو کنند و بدانند حقایقی هست که نمی‌دانند. شاید روزی برسد که دیگر نیازی به توضیح نباشد و همه چیز آشکار شود.من همواره مهرشمارا درهمه شرایط زندگیم فراموش نمیکنم وامیدوارم این بارهم درکم کنید.»
عکس, تازه ترین واکنش آزاده نامداری به انتشار عکسهای بدون حجابش

مطالب پربازدید

نظرات

  1. علی گفت:

    ننگ بر تو. ننگ بر تو که خون شهیدان را به سخره گرفتی . ننگ بر تو که پول پاک شهدا و مردم ایران را صرف خوشگذرانی غیر شرعی خود در سوییس میکنی. ما شهید دادیم که تو حجاب را به کالایی ارزان تبدیل کنی و در کنار میگساری در کشوری متخاصم به ریش شهدا بخندی ای ظالم . مردم ایران خواستار حد شرعی شرب خمر تو هستند.