پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی ها » بوت مناسب برای پاهای لاغر و چاق کوتاه و بلند

بوت مناسب برای پاهای لاغر و چاق کوتاه و بلند

خواندنی ها | ۱۸ آبان۱۳۹۴ | 14709 بازدید | نظرات

image بوت مناسب برای پاهای لاغر و چاق کوتاه و بلند

قبل از خواندن این مطلب بوت و چکمه ی زمستان امسال خود را نخرید چون هر بوتی به پاهای شما نمی اید بعضی از بوتها قد را کوتاه و بعضی دیگر بلند تر نشان میدهند… بعضی از بوتها پاها را لاغر و بعضی دیگر چاق نشان میدهند..

 

اگر پاهای پهنی دارید:در این صورت بهتر است از پوشیدن کفش‌های نوک تیز اجتناب کرده و کفش‌هایی بپوشید که بیضی شکل یا بادامی شکل هستند. پاشنه‌های ظریف و بلند هم به ظریف‌تر نشان دادن پاهای شما کمک می‌کند. اجتناب از پوشیدن کفش‌هایی با تزئینات و سگک هم راهی است برای کوچک‌تر و ظریف‌تر نشان دادن پاهای شما.
اگر ساق پاهای نسبتا چاقی دارید:در این صورت بهتر است از بوت‌های ساق بلند استفاده کنید و حواستان باشد که برش بالایی این بوت‌ها حتما شکل مورب داشته باشد تا پاهای شما کشیده‌تر و لاغرتر نشان داده شود. بوت‌هایی بسیار ساده و بدون تزئینات اضافی و همینطور یک لگینگ یا شلوار تنگ همرنگ با بوت به کشیده‌تر نشان دادن پاهای شما کمک می‌کند. یادتان باشد که اگر پاهای نسبتا چاق دارید تحت هیچ شرایطی بوتی را که قامتش تا نصفه‌ی پاهای شماست انتخاب نکنید که هم قدتان را کوتاه‌تر نشان می‌دهد و هم پاهایتان را چاق‌تر. همینطور بد نیست به دنبال بوتی باشید که قطرش برای ساق پایتان تنگ نباشد. چرا که در این حالت چاقی پاها بیشتر به چشم می‌آیند.

اگر پاهای کوتاهی دارید:گفتن ندارد که برای آدم‌هایی که قد بلندی ندارند نیم ‌بوت یا بوت پاشنه بلند بهترین انتخاب است. سعی کنید در انتخاب بوت، از بوت‌هایی با تزئینات یا زیپ‌های افقی پرهیز کنید و یادتان باشد که خطوط عمودی چشم را به چرخش وا می‌دارد و قد شما را بلندتر نشان می‌دهد. هرچه بوتی که انتخاب می‌کنید تیره‌تر باشد و از زرق و برق و تزئینات کمتری برخوردار باشد قد شما بلندتر نشان داده می‌شود. انتخاب بوت با پاشنه مخفی هم یک گزینه عالی است که علاوه بر اینکه شما را قدبلندتر می‌کند، راه رفتن را هم برایتان آسان‌تر خواهد کرد.

اگر پاهای لاغر و کشیده‌ای دارید:در این صورت می‌توانید اجازه دهید تا هرچه که دوست دارید به بوت یا چکمه‌تان وصل باشد. سگک، بند یا هر چیز دیگری که باعث می‌شود پاهای شما کمی پرتر به نظر بیاید. یک راه دیگر این است که رنگ شلوارتان متضاد با رنگ بوتتان باشد و البته یادتان باشد که رنگ‌های جسورانه‌تر مثل خاکستری، نارنجی و بژ هم برای شما یک ایده عالی است.


مطالب پربازدید

نظرات