پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندني ها » بهترین مدل موهای مردانه برای تابستان ۹۵

بهترین مدل موهای مردانه برای تابستان ۹۵

خواندني ها | ۷ مرداد۱۳۹۵ | 978 بازدید | نظرات

تابستان فصلی است که نه‌تنها تصمیم‌گیری برای انتخاب لباس سخت است، بلکه انتخاب مدل مو نیز دشوار به نظر می‌رسد. از طرفی دوست داریم استایل خود را حفظ کنیم و از سوی دیگر، مثلاً به خاطر گرمای این فصل و عرق‌کردن بیش از حدش، دوست داریم فقط خنک باشیم و چیزی مزاحم این خنکی نباشد. اما مردان چه کنند که هم مدل دلخواه‌شان را داشته باشند و هم گرم‌شان نشود.

معمولا آقایان سعی می‌کنند ازمدل موی بازیگران معروف یا ورزشکاران خاصی استفاده کنند، مجله مد و فشن مردانه Esquire  از آدام برادی، آرایشگر برنده جایزه اوارد، خواسته چند مدل موی کلاسیک را که همیشه مد هستند، معرفی کند. این آرایشگر هم اول  توصیه کرده که از محصولات آرایشی مو مثل کرم، ژل، تافت، چسب و… در تابستان کمتر استفاده کنید و بهتر است به جای محصولاتی که چرب هستند از محصولاتی که اساس آنها آب است استفاده شود.  مدل موهای پیشنهادی این آرایشگر را در این گزارش بررسی کرده‌ایم.

-تام هیدلستون، این مدل مو ساده و کلاسیک را برای این تابستان انتخاب کرده. با این مدل بهتر است صورت شیو شده باشد. ولی اگر طرفدار ریش هستید، می‌توانید برای این مدل از ته‌ریش استفاده کنید.

image بهترین مدل موهای مردانه برای تابستان ۹۵

-رایان گاسلینگ، این یک مدل موی ساده که به یک طرف شانه شده است را ببینید. با این مدل مو می‌توانید ته‌ریش هم داشته باشید.

image بهترین مدل موهای مردانه برای تابستان ۹۵

-جیک گیلنهال، بهترین راه برای خنک‌شدن!  بهتر است کناره‌ها و پشت سر با شماره نیم یا یک کوتاه شود. برای جلو و بالای سر هم از شماره دو یا دو و نیم استفاده کنید.

image بهترین مدل موهای مردانه برای تابستان ۹۵

کریس همسوورس، اگر نمی‌خواهید موهای‌تان را کوتاه کنید می‌توانید پشت سرتان را ببندید تا گردن‌تان عرق نکند. این مدل برای کسانی که صورت کشیده دارند مناسب نیست.

image بهترین مدل موهای مردانه برای تابستان ۹۵

-زین مالیک، عضو سابق گروه وان دایرکشن. در این مدل موی اطراف سر و پشت کوتاه شده و موهای بالای سر به سمت بالا شانه می‌شود. این مدل برای آنهایی که حجم موهای‌شان کم است، بهتراست چون موها را حجیم‌تر نشان می‌دهد.

image بهترین مدل موهای مردانه برای تابستان ۹۵


مطالب پربازدید

نظرات