پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی ها » بهترین ماسکهای عسل برای زیبایی صورت

بهترین ماسکهای عسل برای زیبایی صورت

خواندنی ها | ۱۱ شهریور۱۳۹۷ | 2973 بازدید | نظرات

برای زیبایی و شادابی پوست صورت میتوان از ماسک عسل استفاده کرد.در این مطلب بهترین ماسکهای طبیعی از عسل برای زیبایی پوست ارائه میشود:

۸ دستورالعمل ماسک صورت عسل با ترکیب روغن های گیاهی:
۱. متعادل کردن پوست با عسل و اسطوخودوس:

یک قاشق غذاخوری عسل خام یا عسل مانوکا (مقدار زیادی آنتی اکسیدان برای پوست) را با ۲-۳ قطره روغن اسطوخودوس مخلوط کنید. بگذارید ۱۵-۲۰ دقیقه روی صورت بماند. برای پاک کردن از دستمال مرطوب گرم استفاده کنید.

image بهترین ماسکهای عسل برای زیبایی صورت
۲. ماسک صورت شفاف با عسل و لیمو:
یک قاشق غذاخوری عسل خام یا عسل مانوکا را با ۲-۳ قطره اسانس لیمو مخلوط کنید. بگذارید ۱۵-۲۰ دقیقه روی صورت بماند. برای پاک کردن از دستمال مرطوب گرم استفاده کنید. مراقب باشید تا از تماس مستقیم با نور خورشید در عرض ۲۴ ساعت بعد از استفاده از ماسک اجتناب شود، زیرا روغن لیمو حساس به نور خورشید است.

۳. ماسک صورت آبرسان عسل با ماست:
یک قاشق غذا خوری عسل خام یا مانوکا، ۲ قاشق غذاخوری ماست مخلوط کنید. بگذارید ۱۵-۲۰ دقیقه روی صورت بماند. برای پاک کردن از دستمال مرطوب گرم استفاده کنید.

۴. ماسک صورت پاک کننده عسل و پچولی :
یک قاشق غذاخوری عسل خام یا مانوکا با ۲-۳ قطره اسانس پچوئلی مخلوط کنید. و بگذارید ۱۵-۲۰ دقیقه روی صورت بماند. برای پاک کردن از دستمال مرطوب گرم استفاده کنید.

۵. ماسک مرطوب کننده عسل و آواکادو:
یک قاشق غذاخوری عسل خام یا عسل مانوکا و ۱/۲ آووکادو رسیده را مخلوط کنید. و بگذارید ۱۵-۲۰ دقیقه روی پوست بماند. برای پاک کردن از دستمال مرطوب گرم استفاده کنید.

۶. ماسک صورت تغذیه رسان عسل و جو دوسر:
یک قاشق غذا خوری عسل خام یا عسل مانوکا را با ۲ قاشق غذاخوری از جو دوسر پخته شده مخلوط کنید . و بگذارید ۱۵-۲۰ دقیقه بماند. برای پاک کردن از دستمال مرطوب گرم استفاده کنید.

۷. ماسک صورت لایه بردار عسل و جو دوسر:
یک قاشق غذاخوری عسل خام یا عسل مانوکا، را با۱ قاشق غذاخوری جو دوسر مخلوط کنید (می توان از پودر جو دوسر استفاده کرد). و بگذارید ۱۵-۲۰ دقیقه بماند. برای پاک کردن از دستمال مرطوب گرم استفاده کنید.

۸. ماسک عسل عادی صورت:
آیا یک ماسک ساده نیاز دارید؟ پس این ماسک را امتحان کنید.

فقط ۱-۲ قاشق غذا خوری عسل خام یا عسل مانوکا را روی صورت بگذارید و بگذارید ۱۵ تا ۲۰ دقیقه بماند.

برای پاک کردن از دستمال مرطوب گرم استفاده کنید. این فوق العاده مرطوب کننده است.

 


مطالب پربازدید

نظرات