پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی ها » بهترین خوراکیها برای درمان سریع خروپف

بهترین خوراکیها برای درمان سریع خروپف

خواندنی ها | 1397-10-23 | ۲۱۳۴ بازدید | نظرات

بهترین مواد غذایی برای درمان خروپف :
۱. درمان خروپف با نعناع:
یک یا دو قطره را به یک لیوان آب اضافه کنید و قبل از خوابیدن قرقره کنید، این کار را هر شب تکرار کنید. اگر هوای خشک و گرفتگی بینی و خروپف شما شود، چندین قطره از نعناع را می توانید با روغن اکالیپتوس مخلوط کنید و در بینی تان قرقره نمایید و یا می توانید قبل از خواب مقداری از این نعناع را زیر بینی هایتان اعمال کنید.

عکس, بهترین خوراکیها برای درمان سریع خروپف

۲. روغن زیتون برای درمان خروپف:
۲ یا ۳ قطره روغن زیتون را هر شب قبل از خواب مصرف کنید. نصف قاشق چایخوری از روغن زیتون و عسل را با هم ترکیب کنید و قبل از خوابیدن مصرف نمایید.

۳.کره تصفیه شده برای درمان خروپف:
مقدار کمی از این کره را درون مایکروویو گرم کنید و با استفاده از قطره چکان دو یا سه قطره از این کره ولرم را درون هر سوراخ بینی تان بریزید. این کار را هر روز قبل از خوابیدن و دوباره بعد از بیدار شدن انجام دهید.

۴.هل موثر در درمان خروپف:
نصف قاشق چایخوری پودر هل را به یک لیوان آب گرم بیفزایید و نیم ساعت قبل از خواب بنوشید.این کار خروپف را به تدریج کاهش می دهد.

۵. زردچوبه عالی برای درمان خروپف:
۲ قاشق چای خوری پودر زردچوبه را به یک لیوان شیر گرم اضافه کنید و نیم ساعت قبل از خواب بنوشید. این کار را هر شب تکرار نمایید.

۶. تاثیرات بینظیر گزنه در درمان خروپف:
یک قاشق غذاخوری برگ های خشک شده گزنه را به یک فنجان آب جوش اضافه کنید، اجازه دهید تا ۵ دقیقه بماند و سپس قبل از خواب بنوشید و حتی می توانید دو تا سه فنجان از آن را در طول روز بنوشید.

۷. خواص سیر برای درمان خروپف:
یک یا دو عدد سیر خام را بجوید و بعد یک لیوان آب بنوشید. این درمان را قبل از خواب انجام دهید، که به کاهش خروپف کمک می کند.همچنین از سیر هنگام پخت و پز استفاده کنید و غذایتان را گرم مصرف نمایید.

۸.کمک عسل به درمان خروپف:
یک قاشق غذا خوری عسل را به یک لیوان آب گرم اضافه کنید و قبل از خواب بنوشید. این روش را هر شب تکرار کنید. همچنین می توانید از عسل برای شیرین کردن چای که بعد از شام می نوشید، استفاده کنید.

۹.بابونه برای درمان خروپف:
یک قاشق غذاخوری گل بابونه یا چای کیسه ای بابونه را به یک فنجان آب جوش اضافه کنید و حدود ۱۵ دقیقه صبر کنید. یک قاشق چای خوری عسل به آن بیفزایید و قبل از خوابیدن آن را بنوشید.

۱۰. درمان خروپف با آناناس:
بعد از شام چند تکه آناناس مصرف کنید که اثر ضد التهابی هم دارد.


مطالب پربازدید

نظرات