پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی ها » بستن چمدان سبک و مفید برای سفر

بستن چمدان سبک و مفید برای سفر

خواندنی ها | 1397-05-11 | ۵۳۶۵ بازدید | نظرات

برای اینکه چمدان سبک و مناسبی برای سفر رفتن ببندید ترفندهایی وجود دارد که در ادامه به آنها اشاره میکنیم:

در سفر چمدان کوچک تری را برای بستن انتخاب کنید
اگر مقدور است از ساک دستی، یا یک چمدان کوچک تر استفاده کنید. هرچه چمدان بزرگ تر باشد ، بیشتر تمایل دارید که آن را پر کنید.

برای سفرتان طرح بچینید

هنگام برنامه ریزی برای بسته بندی لباس درمسافرت دمای مقصد خود را پیگیری کنید؛ به این ترتیب ، میتوانید برنامه ریزی کنید دقیقا به چه چیزی برای پوشیدن احتیاج خواهید داشت.

لباس مناسب برای سفر
یک لیست بنویسید و دوباره آن را بخوانید کنید
مواردی را که قصد دارید در سفر خود بگنجانید را لیست کنید سپس لیست را مرور کنید و فقط اشیا ضروری را بردارید.

عکس, بستن چمدان سبک و مفید برای سفر

لیست وسایل

نوشتن لیست لوازم مورد نیاز برای بستن چمدان سفر
در بستن چمدان برای سفر لباس های سبک انتخاب کنید
شلوار جین و کفش های تنیس میتوانند چمدان را سنگین کنند.

انتخاب رنگ های خنثی در بستن چمدان
رنگ های خنثی را در چمدان بگذارید .شلوار و تاپ خنثی انتخاب کنید مخصوصا وقتی به سفرکاری میروید اما لباس های دیگر را رنگی بردارید مثل شال ، کراوت، جواهرات ، کمربند و… تا هر روز لباس خود را تغییر داده و با هم ترکیب کنید.

برای رفتن به سفر خیلی چمدان نبندید
گفتن راحت تر از انجام دادن است، اما مهم این است که لباس های مورد علاقه را خانه بگذارید. فقط به خاطر اینکه هتل باشگاه دارد لباس های باشگاه تان را با خود حمل نکنید وقتی حتی درحالت عادی در خانه ورزش نمیکنید.

از لوازم هتل استفاده کنید

بطری های کوچک انتخاب کنید و از لوازم هتل استفاده کنید مثل شامپو، دهانشویه، سشوار که توسط هتل تهیه شده است. اگرچه، داشتن یک کیف آرایشی جداگانه فقط برای مسافرت که شامل بطری های مسافرتی است نگه دارید و مطمئن باشید که رد کردن آن ها از امنیت فرودگاه مشکلی ایجاد نمیکند.

در سفر لباس هایتان را بشویید

اگر میتوانید لباس ها را در مقصد بشویید تا بتوانید در سفر استفاده چند باره از آن ها بکنید به جای اینکه یک لباس برای هر روز با خود حمل کنید.

اول بیرون از ساک لباس ها را ببینید

ابتدا بیرون از چمدان بارتان را ببندید. به این ترتیب ، وقتی انبوه لباس را ببینید خواهید دید که میتوان آن ها را کاهش داد. اما اگر لباس ها در چمدان هستند و جای اضافی هم وجود دارد میتوانید موارد بیشتری را جای دهید.

چمدان خود را پیش از رفتن به فرودگاه وزن کنید

پیش از خروج از منزل چمدان را وزن کنید و آن را بسنجید با این کار در فرودگاه تعجب نخواهید کرد و یا متحمل هزینه های اضافی فرودگاه نخواهید شد.

 


مطالب پربازدید

نظرات