پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی ها » برجسته کردن لب ها بدون جراحی

برجسته کردن لب ها بدون جراحی

خواندنی ها | 1396-01-12 | ۵۱۴۹ بازدید | نظرات

با افزایش سن لب‌ها نیز حجم خود را از دست می‌دهند و باریک می‌شوند اما می‌توانید به راحتی این حجم از دست رفته را به لب‌ها بازگردانید.

عکس, برجسته کردن لب ها بدون جراحی

▪ اول از همه بگوییم برای ضخیم به نظر رسیدن لب‌ها، برای خود لب جدیدی نکشید چون اینکار چهره شما را غیرطبیعی می‌کند. -شاید اگر یک خط خیلی باریک بالای لب بکشید، چندان بد نشود اما باز هم می‌گوییم این خط باید خیلی ظریف و کم‌رنگ باشد. -از یک رژ لب خیلی کم‌رنگ و حتی تا حد ممکن رنگ لب استفاده کنید، هر چقدر رژ لب پررنگ‌تر باشد، لب‌ها را کوچک‌تر نشان می‌دهد و در نهایت با براق‌کننده خیلی کم‌رنگ به لب‌ها کمی حجم دهید.

جالب است بدانید با مواد طبیعی نیز می‌توانید به لب‌ها حجم دهید مثلا استفاده از دارچین.

دارچین ، جریان خون را در لب‌ها افزایش می‌دهد و باعث می‌شود که حجیم‌تر به نظر برسند البته اگر بتوانید مزه تند آن را روی لب‌ها تحمل کنید کافی است قبل از رژ کمی دارچین روی آن بمالید البته اثرش موقت است.

نکات ریز آرایشی لب های کوچک

▪ اگر لب نسبت به چهره کوچک است و لب بالا با لب پایین فرق دارد و پشت لب بلند است: لبی را که کوچک‌تر است باید بزرگ‌تر کنیم در نتیجه شکاف یا هفت لب بالا را اضافه کرده و پشت لب را سایه تیره می‌زنیم. -افرادی که شکاف لب دارند ولی حجم لب آنها کوچک است (دهن گشاد است ولی لب کوچک) باید از اطراف به لب اضافه کنیم. -افرادی که لب‌هایشان گوشه‌های افتاده دارد: گوشه لب بالا را که افتادگی دارد پر می‌کنیم و گوشه‌های پایین را با سایه روشن پر می‌کنیم. -افرادی که لب‌های نازک و قیطانی و بدون حجم دارند: ابتدا کل لب را فون می‌زنیم سپس بر اساس خود لب به لب بالا و پایین اضافه می‌کنیم. -افرادی که لب بالای آنها با لب پایین‌شان فرق می‌کند: از دو رنگ رژ لب استفاده می‌کنیم. لبی که کوچک است از رژ لب تیره و لبی که بزرگ است از رژ لب روشن استفاده می‌کنیم، رنگ‌ها در یک تن باشند. روش زیر سازی برای برجسته کردن لب

با مداد لب و رژلب، لب های باریک تان را برجسته و قلوه ای کنید. ▪ با مداد لب ابتدا دور تا دور لب ( کمی بیرون تر از خط لبهایتان ) خطی بکشید. ▪ مطابق شکل بالا خط های عمودی را روی لب بالا و پایین بکشید. ▪ با یک رژ لب به رنگ بژ روشن و مات روی کل سطح لب های تان را بپوشانید. ▪ در انتها فقط برای قسمت وسط لب پایین تان از رژ لب مایع استفاده کنید.

روش دوم برجسته کردن لب ها

▪ کرم پودر – مدادِ لبی که دو درجه از رنگ طبیعیِ پوستتان تیره تر باشد – یک لایه بردارِ لب (اسکرابِ لب) – نرم کننده یا مرطوب کننده ی لب – رژ لب ▪ قبل از اینکه کرم پودر را بزنید باید لبهایتان را نرم کنید. میتوانید یک لایه بردارِ لب یا همون اسکرابِ لب را از مغازه تهیه کنید و یا اینکه خودتان در خانه یک اسکراب تهیه کنید که در این صورت در یک ظرف کوچک ، یک قاشق سوپ خوری شکر سفید را با اندکی عسل مخلوط کنید و برای چند دقیقه روی لب هایتان بمالید.بعد با آب بشوئید و بلافاصله کرم نرم کننده بزنید.چند دقیقه صبر کنید تا جذب شود و در آخر با یک دستمال تمیز،باقی مانده کرم را پاک کنید. ▪ روی لب هایتان کرم پودر بزنید.بعد با مدادِ لب قهوه ای کمی بیرون از خط لبِ طبیعی تان بکشید.سپس مانند تصویر بالا وسط لب هایتان چند خط بکشید و کمی پخش کنید. ▪ حالا رژ لب را بزنید. حتی می توانید یک رنگ تیره تر را نیز انتخاب کنید تا با آن دور تا دورِ لب را کمی تیره کنید تا برجسته تر به چشم بیاید


مطالب پربازدید

نظرات