پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » سينمايی » شهرام کاشانی معتاد شده یا پایش شکسته است

شهرام کاشانی معتاد شده یا پایش شکسته است

سينمايی | ۱۵ تیر۱۳۹۵ | 2508 بازدید | نظرات

شهرام کاشانی اعلام میکند که در عکس زیر علت این وضع شکستگی پای اوست که منتظر آمبولانس است اما  بهزاد بلور، یکی از مجریان بخش‌های سرگرمی بی‌بی سی نسبت به عکس ناخوشایند و وضعیت شهرام کاشانی واکنش نشان داد. او گفته است که شهرام کاشانی به شیشه معتاد نیست و فقط الکلی است! او گفته شهرام کاشانی را نزدیک به بیست و سه سال است می‌شناسد و در ۱۵ سال گذشته بارها از نزدیک دیده است. او مشکل زیاده‌روی در نوشیدن الکل دارد. درست مثل «بعضی دیگر از هنرمندان که شما از این قسمت زندگیشون بی‌خبرین.»!

او می‌گوید که شهرام کاشانی مدتی است به استانبول رفته و اونجا خوشبخت‌ترین دورانش رو می‌گذارند. «توجه دائمی‌ای که از طرف ایرانی‌های مسافر می‌بینه چیزیه که سال‌ها به دنبالش بوده. افراد زیادی دور شهرام هستند از رهگذران گرفته تا خانواده و دوست.»

او علت این وضعیت پریشان شهرام کاشانی را این طور توضیح داده که «مشکل الکل داره و این حالت خواب و گوشه‌نشینی ناشی از اون بوده.»

اما سوال دیگر این است که ورم پای او چه علتی دارد؟ این مجری برنامه‌های سرگرمی بی‌بی‌سی فارسی می‌نویسد «ورم پاش به خاطر درگیری با مغازه‌دارها می‌تونه باشه یا مشکل کبدی که داشته.» حال باید دید که بهزاد بلور راست میگوید یا خود شهرام؟!!!

image شهرام کاشانی معتاد شده یا پایش شکسته است


مطالب پربازدید

نظرات