پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » اخبار » اولین عکس از راننده کامیون مرگبار فرانسوی

اولین عکس از راننده کامیون مرگبار فرانسوی

اخبار | 1395-04-26 | ۷۲۰ بازدید | نظرات

عکس, اولین عکس از راننده کامیون مرگبار فرانسوی

رسانه‌های فرانسوی اعلام کردند که عامل حمله شهر نیس، محمد لهوج بوهلال جوان سی و یک ساله فرانسوی تونسی تبار است که شب گذشته با کامیون به مردم در خیابانی در شهر نیس این کشور حمله کرد. بوهلال که شغل او راننده کامیون بود دارای همسر و سه فرزند است.

روسیا الیوم به نقل از یک منبع امنیتی فرانسوی خاطرنشان کرد که عامل حمله شهر نیس در فهرست افراد تحت مراقبت سرویس‌های اطلاعاتی فرانسه نبود، ولی پلیس فرانسه او را به دلیل ارتکاب جرم‌هایی مانند سرقت و اقدامات خشونت آمیز می‌شناخت.

عامل این حمله پنجشنبه شب به وسیله کامیون مردمی را که برای تماشای آتش بازی به یکی از خیابانهای شهر نیس آمده بودند زیر گرفت. ۸۴ نفر در این حمله کشته شدند و وضعیت ۱۸ تن از مجروحان وخیم اعلام شده است.

“کریستیان استروزی” شهردار سابق نیس روز جمعه به خبرگزاری فرانسه گفت: فرد مهاجم قبل از آنکه به دست نیروهای پلیس کشته شود، چند گلوله شلیک کرد. استروزی پیش از این مدعی شده بود که فرد مهاجم در کامیون سلاح سنگین همراه داشت.

به گفته یک منبع دیگر، راننده کامیون چند گلوله شلیک کرد. علاوه بر این در کامیون یک بمب و چند قبضه سلاح غیرواقعی یافته شد. به گفته منابع فرانسوی بمب مذکور آماده انفجار نبود.


مطالب پربازدید

امروز شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱

نظرات