پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندني ها » اولین صحبتهای حمید گودرزی درباره جدایی از ماندانا دانشور

اولین صحبتهای حمید گودرزی درباره جدایی از ماندانا دانشور

خواندني ها | ۱۰ آبان۱۳۹۵ | 702 بازدید | نظرات

نزدیک به دو دهه فعالیت در عرصه بازیگری بدون کوچکترین حاشیه‌ای وجه‌ تمایز حمید گودرزی از سایر هم‌صنفی‌هایش است اما در این اواخر معادلات گذشته به‌هم ریخت و برخلاف میلش حاشیه‌هایی اطراف حمید گودرزی را پر کرد از گمانه‌زنی‌هایی که بعد از جداییش از برنامه سینمایی «هفت» بهروز افخمی، پیش آمد تا خبر جداییش از ماندانا دانشور، اما او تنها مقابل روایت‌ها و قضاوت‌هایی که در این چند ماه گریبانگیرش شده سکوت کرد و به روال عادی زندگیش ادامه داد تا این‌که چندی پیش دوباره به تلویزیون با سریال «گشت ویژه» به‌روی آنتن شبکه اول‌سیما آمد.

image اولین صحبتهای حمید گودرزی درباره جدایی از ماندانا دانشور

زندگی شما در سال ٩۵ متاثر از یک حاشیه بود، و آن حاشیه جدایی شما از همسرتان بود، فکر می‌کنید بازتاب این اتفاق در فضای مجازی چقدر باعث دیده‌شدنتان شد؟

خودم نمی‌دانم چقدر این اتفاق باعث دیده‌شدن من شده است، اما به هرترتیب آن‌ها با دخالت‌هایشان وارد حریم شخصیم می‌شوند و من جوابی به آن‌ها نمی‌دهم.

معترض‌نشدن شاید دخالت‌ها را بیشتر کند. تاکجا اجازه می‌دهید وارد حریم شخصیتان شوند و چیزی نمی‌گویید؟

آن‌ها نیازی به اجازه من ندارند و کار خودشان را می‌کنند.

باوجود تمام سروصداهایی که بلند شد، چرا شما به نامه‌ای که از سوی همسر سابقتان منتشر شد، پاسخی ندادید؟

این‌طورکه به من گفتند ظاهرا خانم دانشور درحقیقت مصاحبه‌ای نکردند و متنی که از جانب او منتشرشده شایعه است و حتی تکذیبیه هم منتشر کردند. صادقانه که بگویم همین الان هم نمی‌دانم که آن حرف‌ها واقعا زده شده و یا شایعه بوده است، به‌هرحال من نمی‌خواهم جوابی به این حواشی و اتفاقات بدهم.

شاید اگر جواب می‌دادید داستان‌بافی‌های مردم در مورد قصه جداییتان کمتر می‌شد!

مثلی هست که می‌گویند وقتی جایی خیس است سعی کنیم از آن‌جا رد نشویم، من‌هم همین کار را کردم و تلاش می‌کنم تا خودم را درگیر حاشیه‌ها نکنم.


مطالب پربازدید

امروز پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

نظرات