پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » اخبار » اولین تصاویر از ماشین جدید سایپا

اولین تصاویر از ماشین جدید سایپا

اخبار | 1397-04-28 | ۲۶۹۷ بازدید | نظرات

سایپا رهام یک خودروی سدان است که با وزن ۱۲۶۰ و ۱۳۳۰ کیلوگرم در نوع گیربکس اتوماتیک و دنده ایی و با رینگ های ۱۵ و ۱۶ اینچی به بازار عرضه می شود.

 

در محصول جدید سایپا، امکانات و ویژگی هایی شامل: فرمان برقی، ترمز اضطراری و ای بی اس، سیستم کنترل پایداری، سانروف، ۶ کیسه هوا، ایمنی عابر پیاده، مانیتور نمایش اطلاعات خودرو، سنسور پارک و دوربین عقب، کروز کنترل، سیستم تهویه اتوماتیک و… پیش بینی شده است.

رهام از یک موتور ۱۶۵۰ سی سی با استاندارد آلودگی یورو۵ بهره مند است که ۱۱۳ اسب بخار قدرت و گشتاور ۱۵۴ نیوتن متری داشته و بناست تا با دو  گیربکس دستی و اتوماتیک به بازار عرضه شود.

 

مدیر عامل سایپا: رهام اولین محصول بر روی پلت فرم جدید SP100 است

در مراسم رونمایی از این خودرو محسن جهرودی مدیر عامل سایپا با بیان اینکه امروز اولین محصول ایرانی بر روی پلت فرم داخلی SP100 با نام رهام معرفی می شود خاطر نشان کرد: رهام یک محصول است که در سرزمین اصیل فارس معرفی می شود.

جهرودی افزود: علت معرفی رهام در فضای کنونی صنعت و اقتصاد کشور این است که نشان دهیم موضوع تحریم یک جوک است.

مراسم معرفی محصول رهام سایپا با حضور استاندار استان فارس، نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی و مدیران گروه خودروسازی سایپا در حاشیه هفدهمین نمایشگاه خودرو شیراز برگزار شد.

 

عکس, اولین تصاویر از ماشین جدید سایپا عکس, اولین تصاویر از ماشین جدید سایپا عکس, اولین تصاویر از ماشین جدید سایپا عکس, اولین تصاویر از ماشین جدید سایپا

 

 

کاتالوگ مشخصات محصول جدید سایپا

 

عکس, اولین تصاویر از ماشین جدید سایپا


مطالب پربازدید

امروز شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲

نظرات