پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » سينمايی » انتظار برای دیدن جدیدترین فیلم های فرهادی و پوراحمد

انتظار برای دیدن جدیدترین فیلم های فرهادی و پوراحمد

سينمايی | 1394-07-22 | ۸۷۲ بازدید | نظرات

عکس, انتظار برای دیدن جدیدترین فیلم های  فرهادی و  پوراحمد

شورای صدور پروانه ساخت برای فیلم های جدید اصغر فرهادی و کیومرث پوراحمد مجوز ساخت صادر کرد.

“کفش‌هایم کو” به تهیه‌کنندگی مشترک کیومرث‌ پوراحمد و علی قائم‌مقامی و کارگردانی کیومرث‌ پوراحمد و نویسندگی مشترک کیومرث‌ پوراحمد و فرید مصطفوی با موضوع مهاجرت و تبعات آن (ملودرام خانوادگی) و “فروشنده” به تهیه‌کنندگی، نویسندگی و کارگردانی اصغر فرهادی با موضوع ناهنجاری‌های اخلاقی در جامعه (درام اجتماعی) از این شورا مجوز ساخت گرفتند.

اصغر فرهادی کارگردان برجسته سینمای ایران که شهرت بین المللی اش نیز کمپانی های مطرح فیلمسازی را ترغیب به همکاری با او کرده است قرار است پیش از تولید اثر جدیدش که قرار است مهر ۱۳۹۵ در اروپا فیلمبرداری شود فیلم فروشنده را در ایران بسازد. پس از موفقیت های جهانی برای فیلم های فرهادی حالا خیل عظیمی از سینمادوستان در ایران و طرفداران سینمای فرهادی در جهان منتظر هستند تا اثر جدید او را ببینند. فیلمی که چندی پیش فراخوانی ویدئویی برای جذب بازیگر برای آن منتشر شده بود.

اما کیومرث پوراحمد فیلمسازمطرح کشورمان پس از درخشش با اتوبوس شب، فیلم ضعیف ۵۰ قدم آخر را ساخت که طرفداران سینمایش را کمی ناامید کرد اما او پس از چندی تصمیم گرفته تا اثر جدیدش با نام “«کفش‌هایم کو» ” را بسازد. فیلمی که یک ملودرام خانوادگی است و به نظر می رسد پوراحمد بتواند با ساخت آن بازگشت خوبی به دوران اوج فیلمسازی اش داشته باشد.


مطالب پربازدید

امروز سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲

نظرات