پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » اخبار » انتشار عکس زنان بدنساز ایرانی به صورت برهنه در مسابقات جهانی

انتشار عکس زنان بدنساز ایرانی به صورت برهنه در مسابقات جهانی

اخبار | ۳۱ شهریور۱۳۹۵ | 5308 بازدید | نظرات

علی‌رغم اینکه فدراسیون پرورش اندام صراحتا اعلام کرده به خاطر مسائل شرعی و قانونی، بانوان هیچ فعالیتی در این رشته ندارند و بانوان کشورمان نیز به همین دلایل هیچ گونه رغبتی به این ورزش نشان نمی‌دهند اما برخی به دلایل خاص و رسیدن به منافع شخصی، تخلفاتی در این زمینه داشته‌اند. 

به گزارش  میزان، برخی ورزشکاران مرد بعد از آموزش دادن به بانوان آنها را به مسابقات برون مرزی اعزام کرده‌اند. حالا تصاویر حضور این زنان به صورت نیمه عریان در شبکه‌های اجتماعی پخش شده است و بعد از انتشار این تصاویر پرونده‌ای در شعبه ویژه جرایم دادسرای فرهنگ و رسانه تشکیل شد. 

بعد از این، مربیان مربوطه ممنوع‌الفعالیت و کارهای ممنوع‌الخروجی این افراد صورت گرفت تا مراحل تحقیقات و بازپرسی انجام شود. حالا ۴ مربی و ۲ ورزشکار زن که در این مسابقات حضور داشتند جهت انجام مراحل بازپرسی به شعبه دوم دادسرای فرهنگ و رسانه اظهار شدند. 

در زیر می‌توانید تصاویر حضور این ورزشکاران برهنه زن را در مسابقات برون مرزی ببینید،‌البته خانم‌های ورزشکار بعد از اظهار به دادسرای فرهنگ و رسانه عکس‌های حضورشان در مسابقات بین‌المللی را از صفحه شخصی‌شان پاک کردند:

image انتشار عکس زنان بدنساز ایرانی به صورت برهنه در مسابقات جهانی

image انتشار عکس زنان بدنساز ایرانی به صورت برهنه در مسابقات جهانی

image انتشار عکس زنان بدنساز ایرانی به صورت برهنه در مسابقات جهانی


مطالب پربازدید

نظرات