پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » تکنولوژی » ام وی ام ۳۱۵ بهتر است یا رنو ساندرو؟

ام وی ام ۳۱۵ بهتر است یا رنو ساندرو؟

تکنولوژی | ۲۷ آبان۱۳۹۵ | 682 بازدید | نظرات

خودروهای هاچ‌ بک با همه محدودیتی که در فضا دارند نشان داده‌اند که در بازار ایران از مقبولیت زیادی برخوردار هستند. ام‌وی‌ام ۳۱۵ این روزها در خیابان زیاد دیده می‌شود. خودرویی چینی که به دلیل طراحی خوب توانسته در بازار موفق باشد. در سوی دیگر خودرویی وجود دارد که به بازار نیامده توانست موفق باشد.

عکس, ام وی ام ۳۱۵ بهتر است یا رنو ساندرو؟

ساندرو که در حقیقت همان تندر۹۰ هاچ‌بک است. این دو خودرو در مدل دنده دستی در یک بازه قیمت به سر می‌برند. ساندرو به دلیل گیربکس خوبی که دارد از شتاب و سرعت مناسبی برخوردار است. ساندرو موتوری پر‌حجم‌تر دارد، همچنین مصرف سوخت ساندرو در سیکل ترکیبی کمتر است. اما چهره زیبا را باید در ام‌وی‌ام ۳۱۵ یافت.

هر دو خودرو درون کابین کیفیت چندان بالایی ندارند اما از نظر فضای کابین، هر دو خودرو مناسب هستند. اما صندلی‌های ام‌وی‌ام راحت ترند به خصوص صندلی‌های عقب آن. از نظر امکانات نیز ام‌وی‌ام در سطحی بالاتر قرار دارد. این در حالی است که لوازم یدکی به خصوص قطعات بدنه ۳۱۵ گران‌تر از ساندرو بوده و کمیاب‌تر نیز هست. از این‌رو اگر به دنبال خودرویی کم‌مصرف و با شتاب بهتر هستید ساندرو بخرید اما اگر زیبایی و امکانات بیشتر مد نظر شماست ۳۱۵ انتخاب بهتری است.

از نظر گستردگی خدمات پس از فروش هم وضعیت ساندرو به دلیل وابستگی به خودروسازان بزرگ داخلی بهتر است.


مطالب پربازدید

امروز شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰

نظرات