پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی ها » اموزش و عکسهایی از تزیین سالن پذیرایی برای تولد کودک

اموزش و عکسهایی از تزیین سالن پذیرایی برای تولد کودک

خواندنی ها | ۶ آذر۱۳۹۴ | 57230 بازدید | نظرات

در این پست برای شما ایده هایی زیبا از تزیین منزل برای تولد فرزند دلبند شما در نظر گرفته ایم و هم چنین عکسهایی را برای ایده گرفتن شما قرار داده ایم…

برای برگزاری میهمانی در محوطه بیرون از خانه، چند بادکنک را با نخ به محوطه چمن خانه ببندید.می‌توانید مقداری تور رنگی با قیمت ارزان از بازار تهیه کرده و دور میزی که قرار است کیک تولد آنجا سرو شود، بکشید. همینطور می‌توانید با سلیقه خودتان تزئینات دیگری نیز به آن اضافه کنید.

می‌توانید کاغذ رنگی و وسایل تزئینی را از فروشگاه تهیه کنید، ولی درست کردن آنها تنها چند دقیقه زمان می‌برد و البته با هزینه کمتر.

چند کاغذ کِشی رنگی تهیه کنید؛ آنها را به فرم مارپیچ ببرید  و با لبه خط‌کش، یا چاقو آن را فر کرده و از سقف آویزان کنید تا منظره‌ای جالب و مفرح ایجاد شود.با استفاده از کاغذهای رنگی مناسب، برای باکنک‌های‌تان قیف درست کنید تا بادکنک‌های معمولی خود را به بستنی‌های شناور در هوا تبدیل کنید.جشن تولد سبز را نیز مشاهده کنید و از خلاقیت خود برای زیباتر کردن هر لحظه این تولد بدون آسیب به محیط زیست و صرف هزینه نه چندان زیاد، لذت ببرید.با نخ چند بادکنک را به یک نخ وصل کنید. اگر با گاز هلیوم بادکنک‌هایتان را باد کنید، می‌توانید با آنها یک طاق درست نمایید.

image اموزش و عکسهایی از تزیین سالن پذیرایی برای تولد کودک image اموزش و عکسهایی از تزیین سالن پذیرایی برای تولد کودک image اموزش و عکسهایی از تزیین سالن پذیرایی برای تولد کودک image اموزش و عکسهایی از تزیین سالن پذیرایی برای تولد کودک


مطالب پربازدید

نظرات