پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » سينمايی » اقدام غیرحرفه ای بازیگر سریال شهرزاد و لو رفتن پایان سریال

اقدام غیرحرفه ای بازیگر سریال شهرزاد و لو رفتن پایان سریال

سينمايی | 1395-01-25 | ۹۳۴ بازدید | نظرات

«پایان سریال شهرزاد لو رفت.» روز گذشته این تیتر یکی از پرکلیک ترین مطالب موجود در فضای مجازی بود، تیتری که مربوط به مصاحبه ساقی زینتی بازیگر نقش «مل مل» با خبرگزاری میزان می شد و زینتی در آن سرنوشت کاراکترهای اصلی سریال را برملا کرد.

عکس, اقدام غیرحرفه ای بازیگر سریال شهرزاد و لو رفتن پایان سریال

این حرکت غیرحرفه ای در حالی از طرف این بازیگر فرعی سریال سر زده که پیش از این شخصیت های اصلی و سازندگان کار، بارها و بارها در مصاحبه های مختلف شرکت کردند و همه آنها به این موضوع دقت داشتند که مبادا بخشی از داستان را تعریف کنند و چیزی جلوتر از قسمت های پخش شده را در گفتگوهای شان به زبان بیاورند.
البته این ماجرا وجهه جالب دیگری هم دارد و آن این که منبع این خبر یعنی خبرگزاری میزان بعد از گذشت زمان اندکی این خبر را از روی خروجی خود برداشت، در حالی که این حرکت دیر انجام شد و بسیاری از سایت های ریز و درشت از آن استفاده کردند و نام ساقی زینتی را سر زبان ها انداختند.
این که خبرگزاری این مطلب را برداشته، می تواند بیانگر این موضوع باشد که زینتی این حرف ها را خارج از مصاحبه گفته و بعد از انتشار آن به گردانندگان اعتراض کرده و آنها هم خبر را حذف کرده اند. حتی اگر این اتفاق هم افتاده باشد و او ناخواسته پایان سریال را لو داده باشد، باز هم چیزی از اشتباه فاحش او کم نکرده، اشتباهی که ممکن است حتی روی فروش شهرزاد هم اثر بگذارد.


مطالب پربازدید

نظرات