پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی ها » افرادی که پوست سبزه دارند چگونه باید آرایش کنند؟

افرادی که پوست سبزه دارند چگونه باید آرایش کنند؟

خواندنی ها | ۲۸ مرداد۱۳۹۸ | 4153 بازدید | نظرات

خانمها باید با توجه به رنگ پوستی که دارند نحوه آرایش متناسب با رنگ پوستشان را برای جذاب تر شدن پیدا کنند. در مطلب زیر نکاتی را برای خانمهایی با پوست سبزه و تیره بیان میکنیم که رعایت این نکات چهره شما را زیباتر می کند:

عکس, افرادی که پوست سبزه دارند چگونه باید آرایش کنند؟
آرایش چشم پوست سبزه
بهترین رنگ سایه چشم برای خانم هایی که پوست تیره ای دارند بنفش است که رنگ سال هم هست، همچنین رنگ طلایی انتخاب مناسبی برای سایه چشم زنان سبزه است و آن ها را در جشن ها فوق العاده زیبا میکند.
آرایش پوست سبزه
برای آرایش پوست های سبزه کرم پودرهای سفید اصلا مناسب نیستند، بهتر است کرم پودری انتخاب کنید که سه درجه از رنگ پوست تان روشن تر باشد تا چهره ای طبیعی به شما ببخشد، خانم های سبزه معمولا پیشانی شان نسبت به قسمت های دیگر صورت شان تیره تر است پس قبل از استفاده از کرم پودر باید کرم رنگی پایه بزنید.
آرایش لب پوست سبزه
رژلب های کم رنگ و ملایم را باید کنار بگذارید زیرا اینگونه رژلب ها اصلا با پوست شما هماهنگی ندارند، چون پوست تان تیره است باید از رژلب های تیره استفاده کنید مانند رژلب های بنفش، قرمز و شرابی و قهوه ای.
رژگونه برای پوست سبزه
شاید با شنیدن کلمه رژگونه رنگ های صورتی و قرمز به ذهنتان برسد ولی خانم هایی با پوست سبزه باید از رژگونه های تیره تر استفاده کنند مانند نارنجی، مسی، قهوه ای.


مطالب پربازدید

امروز جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰

نظرات