پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » اخبار » استعفای کی روش و جنجال در اردوی امارات

استعفای کی روش و جنجال در اردوی امارات

اخبار | 1395-10-18 | ۵۲۷ بازدید | نظرات

استعفای کی روش در امارات منابع آگاه از استعفای ضمنی کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در امارات و پیش از بازگشت به ایران خبر دادند.

عکس, استعفای کی روش و جنجال در اردوی امارات

این گزارش حاکی است کارلوس کی‌روش استعفای خود را به صورت تلویحی اعلام کرده و این در صورتی است که وی می‌بایستی به صورت رسمی و کتبی استعفای خود را به فدراسیون فوتبال ارائه دهد.

باید دید مسئولان فدراسیون با استعفای کتبی و احتمالی کی‌روش موافقت می‌کنند یا خیر؟

این چندمین بار است که کارلوس کی روش به خاطر مشکلات اخیر استعفا داده و البته مورد موافقت قرار نگرفته است.

عابدینی تایید کرد؛ کی روش استعفا کتبی داده است

سرپرست سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال گفت:من با تاج صحبتی نکرده ام اما بر اساس خبری که دارم کی روش به صورت کتبی استعفا داد.

به گزارش وب سایت نود، امیر عابدینی درباره استعفا کارلوس کی روش از سرمربیگری تیم ملی اظهار داشت: کی روش هرگز دنبال امتیاز گرفتن نیست اما بر این باور است که شخصیتش زیر سوال رفته است. او به دنبال این بوده و هست که به تیم ملی کمک شود.

وی افزود: من با تاج صحبتی نکرده ام اما بر اساس خبری که دارم کی روش به صورت کتبی استعفا داده. امیدوارم جلوی این اتفاق را بگیریم. من حرفی را می زنم که به نفع فوتبال ملی باشد. این بار هم تاکید می کنم که حرفم این است که باید کاری کنیم که به تیم ملی کمک شود و این هم در مسیر حفظ کی روش اتفاق می افتد.

عابدینی خاطرنشان کرد: کی روش نمی خواهد در یک فضای مسموم کار کند. در دنیای مجازی علیه کی روش فضای سنگینی به وجود آمده است. به همین دلیل او شرایط سختی را تحمل می کند و نمی خواهد به این روند ادامه بدهد.

وی درباره اینکه منبع خبرش برای استعفا چیست گفت:من با یکی از دوستانم در امارات صحبت کرده ام. او این بحث را مطرح کرد و گفت کی روش استعفا داده است.


مطالب پربازدید

نظرات