پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی ها » استایل بهنوش بختیاری برای لباسهای تابستانی

استایل بهنوش بختیاری برای لباسهای تابستانی

خواندنی ها | 1395-04-10 | ۲۰۸۹ بازدید | نظرات

بهنوش بختیاری بازیگر عجیبی است؛ نه نقشهای خیره کنندهای در سینما و تلویزیون داشته و نه موفقیتی جهانی در حوزههای دیگر فعالیتش کسب کرده است. با این حال او را باید یکی از موفقترین چهرههای اینستاگرام به حساب آورد چرا که یکی از پرطرفدارتین صفحههای فارسی در این شبکه مجازی را او مدیریت میکند.

همانطور که می‌دانید بسیاری از چهره‌های سرشناس بهخصوص بازیگران، شغل دومی برای خود دارند و علاوه بر فعالیتی که در عرصه بازیگری دارند در کسب و کار  هم حرفهای فعالیت‌ میکنند. برخی از آنها در کار بیزینس و تجارت هستند، برخی هم مثل پردیس افکاری با اعتراض به رویآوردن شغل دوم بازیگران و اینکه خود نمی‌توانند در تجارت کاری بکنند به شبکه جم می‌پیوندند!

محبوبیت بختیاری باعث شده تا او اغلب، بهترین گزینه برای تبلیغ برندهای مختلف باشد؛ او از آن دست بازیگران دو شغله یا بهتر است بگوییم چند شغله است که همه فعالیتهایش مورد توجه قرار میگیرد؛ در حال حاضر او یکی از شرکای اصلی شرکتی است که تولیدکننده کیف و کفش چرم محسوب میشود، سردبیر یک مجله است و … . در تازهترین عکسهایی که از بهنوش بختیاری منتشر شده، او را باز هم به عنوان مدل عکسهای کیف و کفش برندی میبینیم که در مدیریت آن سهیم است. این عکسها مربوط به مجموعهای تابستانی از کیف و کفش است.

این مجموعه شامل چهار ست کیف و کفش است که بختیاری برای هر یک از آنها استایلی بهخصوص را انتخاب کرده است:

عکس, استایل بهنوش بختیاری برای لباسهای تابستانی

عکس, استایل بهنوش بختیاری برای لباسهای تابستانی

یکی از این ستها در مجموعه تابستانی برند متبوع بهنوش بختیاری، کیف رودوشی قرمزی است با کفشی اسپرت ترکیبی از سفید و قرمز. او این کیف و کفش را با مانتویی سفید و طرحدار، شالی یکسره سفید و شلواری مشکی ست کرده است. البته این ست شامل دو عکس است؛ یکی با شالی سفید و دیگری شالی نخودی.

عکس, استایل بهنوش بختیاری برای لباسهای تابستانی

ست دوم، ترکیب رنگهایی نزدیکتر دارد؛ این بار کیف، دستی است و به رنگ قهوهای و خردلی. کفش هم به همین رنگ است، چنانچه از هماهنگی کیف و کفش در رنگ انتظار میرود. در یکی از عکسهای این ست، او شالی همرنگ با قسمتی از کیف و کفش یعنی قهوهای به سر کرده و در دیگری شالش ترکیبی از همه رنگهای ستش محسوب میشود؛ یعنی طوسی، زرد و قهوهای. همه این رنگهای نسبتاً خنثا را مانتوی زرد این بازیگر، زندگی و طراوت بخشیده است. مانتوی او در هر دو عکس یکی است.

استایل سوم، کمی رسمیتر به نظر میرسد؛ کیف و کفش هر دو چرم مشکیرنگ است. کیف، رودوشی و کفش تقریباً روباز است. بختیاری این کیف و کفش را با شلواری مشکی و همان ماتوی زرد ست کرده به همراه شالی این بار زرد و طرحدار؛ در طرحهای این شال، هیچ یک از رنگهای ست لباس و کیف و کفش او به چشم نمیخورد تا نمونهای باشد برای ستهایی که ترکیب مبتنی بر تکرار رنگها را لازمه ستکردن نمیبینند.

عکس, استایل بهنوش بختیاری برای لباسهای تابستانی

ست چهارم از مجموعه تابستانی برند خانم بختیاری، کفشی پاشنهبلند و مشکی است به همراه کیفی به همین رنگ. هر دو را میتوان رسمیترین و مجلسیترین ست این مجموعه تابستانی به حساب آورد. جز استایل سراسر مشکی این ست که البته با شالی بنفش کمی تلطیف شده و مناسب فصل تابستان شاید نباشد، میتوان گفت، این استایل رسمی، زیبا و هماهنگ است.


مطالب پربازدید

نظرات