پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » اخبار » اسامی کامل کشته شدگان در سقوط مینی بوس در جاده هراز

اسامی کامل کشته شدگان در سقوط مینی بوس در جاده هراز

اخبار | 1394-09-12 | ۱۲۷۱ بازدید | نظرات

رئیس جمعیت هلال‌احمر آمل با اعلام این که مرحله نخست جست‌وجوی مفقودین سقوط مینی‌بوس در محور هراز به پایان رسیده است، گفت: تاکنون ۱۲ تن در حادثه سقوط مینی‌بوس به دره‌ای در محور هراز جان خود را از دست داده‌اند.

در این حادثه از ۱۸ سرنشین، هفت تن مصدوم شدند که به بیمارستان ۱۷ شهریور آمل منتقل شدند و از این تعداد یک نفر فوت کرد.

وی افزود: ۱۸ نفر در این مینی‌بوس حضور داشتند که جسد هفت جان باخته پیدا شده و تلاش برای یافتن مفقودین به دلیل شرایط جوی و تاریک شدن هوا متوقف شده است.

این مسئول یادآور شد: به دلیل تاریکی هوا، بارش باران و سرد شدن شدید هوا عملیات جست‌وجوی مفقودین متوقف شده است.

رئیس جمعیت هلال احمر آمل با بیان این که در طی چند مرحله مسیر سقوط مینی‌بوس توسط نیروهای امدادی جست‌وجو شده است، گفت: شرایط جوی امکان فعالیت بیشتر را به نیروهای امدادی نمی‌دهد.

وی عنوان کرد: از ساعت شش صبح فردا عملیات جست‌وجوی مفقودین که در زمره جان‌باختگان هستند، آغاز می‌شود زیرا مفقودین از ساعت ۱۴ امروز در آب رودخانه خروشان افتاده اند و امکان زنده بودن ندارند.

نیکزاد درباره بارندگی‌های پیش بینی شده در مازندران اظهار کرد: به رانندگان توصیه می شود تا با سرعت مطمئنه حرکت کنند و با توجه به اینکه جاده لغزنده است، وسایل زمستانی و گرمایشی با خود به همراه داشته باشند.

جاده هراز یکی از جاده های پرترافیک و حادثه ساز در کشور است.

حدود ۱۱۰ کیلومتر از مسیر جاده هراز به سمت تهران در حوزه استحفاظی استان مازندران واقع شده است.

عکس, اسامی کامل کشته شدگان در سقوط مینی بوس در جاده هراز

اسامی ۷ فوتی حادثه سقوط مینی بوس در جاده هراز اعلام شد

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران اسامی هفت کشته حادثه سقوط مرگبار مینی‌بوس زائران کربلای را اعلام کرد.

علی عباسی در گفتگو با مهر اظهار داشت: اسامی شش کشته‌شده حادثه سقوط مینی‌بوس به دره  در جاده هراز آمل شامل، محمدکاظمی، پرویز نیکزاد، داود تقوی، شمس الله نیکزاد، مهدی نیکزاد و حسن آغاسی پور است که به پزشکی قانونی منتقل شدند و یک نفر هم بنام مهران زابلی در بیمارستان فوت کرد.

وی بابیان اینکه جسد یک نفر نیز به دلیل شرایط بد منطقه هنوز از دره بیرون کشیده نشده است افزود: تاکنون پنج مسافر مفقود هستند و پنج نفر دیگر نیز در حال مداوا در بیمارستان هستند.


مطالب پربازدید

امروز چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۱

نظرات