پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی ها » ازدواج جنجالی صدف طاهریان با هنرپیشه معروف ترکیه ای

ازدواج جنجالی صدف طاهریان با هنرپیشه معروف ترکیه ای

خواندنی ها | ۲۵ آبان۱۳۹۵ | 2592 بازدید | نظرات

 عکس, ازدواج جنجالی صدف طاهریان با هنرپیشه معروف ترکیه ای عکس, ازدواج جنجالی صدف طاهریان با هنرپیشه معروف ترکیه ای

عکس, ازدواج جنجالی صدف طاهریان با هنرپیشه معروف ترکیه ای

این روزها شایعاتی مبنی بر نامزدی و ازدواج بازیگر کشف حجاب کرده ایران صدف طاهریان و بازیگر ترکیه ای تکه اوزگور به گوش میرسد

پس از کشف حجاب صدف طاهریان و مهاجرت وی از ایران شایعات حول وی به شدت میچرخد و هر روز سایت های مختلف با انتشار عکس هایی زمینه شایعات را در مورد صدف طاهریان بیشتر فراهم میکنند .

در آخرین شایعه مطرح شده خبر از ازدواج صدف طاهریان با تکه اوزگوربازیگر مطرح ترکیه ای داده شده که با استناد به چند عکس صدف طاهریان و تکه اوزگور در کنار هم این خبر منتشر شده است .

البته آن طور که از عکس های پیداست این شایعه حقیقت دارد چون صدف طاهریان و تکه اوزگور در چندین مکان مختلف با هم دیده شده اند که با هم عکس های دو نفره عاشقانه گرفته اند و باید گفت صدف طاهریان و همسرش را میبینیم .

صدف طاهریان که با سروصدای زیادی از ایران رفت و گفته شد می خواهد در سریال های شبکه جم بازی کند هرچند تاکنون سریالی از او در این شبکه ماهواره ای دیده نشده اما با اینستاگرامش حسابی خبرساز است.

طاهریان مدتی است عکس هایی را با “تکه اوزگور” بازیگر مرد ترکیه ای منتشر می کند که همین باعث حاشیه سازی های جدیدی برای او شده است.

“تکه اوزگور” بازیگر ترکیه ای ۳۷ سال سن دار و متولد ترابوزون ترکیه است. این بازیگر ترکیه ای نیز در تازه ترین پست اینستاگرامش عکس دونفره ای از خود و صدف طاهریان منتشر کرده است.

همین موارد باعث شده تا شایعه دوستی و نامزدی صدف طاهریان با این بازیگر ۳۷ ساله جدی تر شود .


مطالب پربازدید

امروز شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰

نظرات