پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی ها » ارتباط بین شخصیت شما با اینکه کدام فصل سال را دوست دارید

ارتباط بین شخصیت شما با اینکه کدام فصل سال را دوست دارید

خواندنی ها | 1399-03-22 | ۴۴۳۸ بازدید | نظرات

بهار
برای بعضی از نقاط جهان، بهار زمانی است که روزهای کوتاه و تاریک زمستان جای خود را به بالا رفتن دما و فضای سبزتر می‌دهد.

اگر بهار فصل مورد علاقه شماست، به احتمال زیاد عاشق تجربه‌های جدید هستید و فصل بهار فرصتی برای چیزهای تازه و جدید بعد از یک زمستان طولانی و سرد به شما می‌دهد.

عکس, ارتباط بین شخصیت شما با اینکه کدام فصل سال را دوست دارید

تابستان
در بسیاری از مناطق جهان، تابستان یعنی روزهای طولانی‌تر، گرم‌تر و روشن‌تر. اگر تابستان زمان مورد علاقه شما در طول سال است، این بدان معناست که شما عاشق بیرون رفتن و سبک زندگی فعال هستید.

ماه‌های گرم تابستان زمانی برای سفر و لذت بردن از فضای بیرون است. شما احتمالاً آدمی معاشرتی، اهل بیرون رفتن و برون‌گرا هستید و آدم‌های دیگر احتمالاً شما را خوش‌بین، خوش برخورد و جسور توصیف می‌کنند.

پاییز
جورج الیوت در مورد عشقش به فصل پاییز نوشته‌است: ” پاییز مطبوع! روح من به آن به شدت پیوسته‌است و اگر من پرنده‌ای بودم، به دنبال پاییزهای پی در پی روی زمین می‌گشتم.”

در حالی که بخش‌هایی از جهان معمولا بهار را به عنوان فصل تازگی تلقی می‌کنند، اما پاییز نیز زمان بسیار مناسبی برای شروع تازه است. رنگ‌های زرد و نارنجی و هوای خنک پاییز باعث می‌شود مدام تمایل به تغییر داشته باشید.

زمستان
اگر ماه‌های سرد زمستان دوره مورد علاقه‌تان در طول سال است، به احتمال زیاد شما آدمی درون‌گرا هستید.

پوشیدن یک ژاکت گرم و ولو شدن روی کاناپه همراه با یک نوشیدنی گرم شاید ایده‌آل‌ترین شیوه برای سپری کردن بعد از ظهرهای جذاب برای شما باشد.


مطالب پربازدید

امروز چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۱

نظرات

  1. محمد گفت:

    مطالب بسیار آموزنده و مفید متشکر