پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی ها » اختلاف سنی بیست ساله هنرپیشه زن با شوهرش

اختلاف سنی بیست ساله هنرپیشه زن با شوهرش

خواندنی ها | 1395-09-14 | ۶۹۳ بازدید | نظرات

در سیزدهمین شب از آذر ماه، مهران مدیری با پرداختن به موضوع «تهران» میزبان لادن مستوفی بازیگر تئاتر و تلویزیون شد.

عکس, اختلاف سنی بیست ساله هنرپیشه زن با شوهرش

در ابتدای برنامه تلویزیونی «دورهمی»، مدیری با اشاره به قرارگیری جغرافیایی تهران، درخصوص تاریخچه و ویژگی‌های تهرانی‌های اصیل گفت.

مدیری به دنبال چند بخش اجرای نمایش داستانی، میزبان لادن مستوفی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون شد.

مستوفی پس از سلام و ابراز خوشحالی از حضور در برنامه تلویزیونی «دورهمی»، با اشاره به درخشش در فیلم سینمایی «روز واقعه»، در خصوص آغاز همکاری خود با شهرام اسدی و بازی در این فیلم سینمایی اظهار داشت: «روز واقعه» یک بار در سال ۶۴ با یکسری از بازیگران دیگر در حال ساخت بود تا اینکه در سال ۱۳۷۲ فصل جدید با بازیگران جدید شروع به کار کرد و من خیلی اتفاقی وارد این صحنه و فیلم سینمایی شدم.

وی در ادامه پیرامون دیده شدن آثار کاری‌اش بیان کرد: هیچ وقت شهرت و مشهوربودن دغدغه ام نبود و تا به امروز با روند کندی که طی کردم، سعی داشتم نقش هایی را بپذیرم که به شخصیت درونی‌ من نزدیک باشد.

مستوفی با اشاره به زندگی شخصی و خلوت و تنهایی خود برای به دور ماندن از حاشیه و گزندهای عرصه بازیگری، از ازدواج خود با شهرام اسدی کارگردان فیلم سینمایی «روز واقعه» گفت. اینکه ازدواجش با شهرام اسدی عاشقانه بوده است. مهران مدیری درباره اختلاف سنی او و همسرش پرسید و مستوفی به اختلاف سنی حدودا بیست ساله خود با همسرش اشاره کرد.

همچنین مستوفی درباره معضل دنیای فرهنگ و هنر در ایران تصریح کرد: بسیاری از حرف‌ها معضل است. ما دلمان می‌خواهد سازمان‌های فرهنگی و هنری هدفی را که در جهت آرامش و مهربانتر شدن مردم است، دنبال کنند. هر انسانی وقتی آرامش و مهربانی داشته باشد، به حتم ایمان و اعتقاد محکمتری هم خواهد داشت.

مستوفی بزرگترین رویای خود را ساخت مجموعه‌ای رفاهی برای سالمندان سینما عنوان کرد و مدیری آن را با حمایت از مجموعه سالمندان هنرمند اعم از سینما، نویسندگی، مجسمه‌ساز و … تکمیل کرد.

گفتنی است؛ در پایان این گفتگو بازیگر مجموعه تلویزیونی «پریا» یکی از صنایع دستی شهر تنکابن را با نام «چادر شب» به موزه دورهمی اهدا کرد.


مطالب پربازدید

امروز شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲

نظرات