پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » سينمايی » احتمال متوقف شدن ساخت سریال شهرزاد ۲

احتمال متوقف شدن ساخت سریال شهرزاد ۲

سينمايی | ۱۷ آبان۱۳۹۵ | 763 بازدید | نظرات

حالی که روز گذشته سیدهادی رضوی سرمایه‌گذار فصل اول «شهرزاد» در یادداشتی به شدت از فیلمبرداری این پروژه و کنار گذاشته شدن از آن انتقاد کرده بود امروز در گفت‌وگوی دیگری ادعا کرده است سازمان سینمایی پس از بررسی مدارک پروانه ساخت این سریال را باطل خواهد کرد. او که پیش از این ۵۰ درصد مالکیت این سریال را در اختیار خود دانسته بود، این بار سهامش در این پروژه را ۶۰ درصد عنوان کرده است.

عکس, احتمال متوقف شدن ساخت سریال شهرزاد ۲

سیدهادی رضوی که همراه با محمد امامی به طور مشترک در سری اول «شهرزاد» سرمایه‌گذاری این پروژه را بر عهده داشت روز گذشته در یادداشتی در وطن امروز، از طلب حق و حقوقش سخن گفت و بر اساس قراردادی بین او و امامی مالکیت ۵۰ درصد از برند «شهرزاد» را در اختیار خود دانست.
اما رضوی امروز در گفت‌وگوی دیگری با تسنیم در این‌باره گفته است: «مدارک لازم جهت ارایه به سازمان سینمایی و ثبت شکایت از عوامل این سریال جمع آوری شده است و من فردا (دوشنبه ۱۷ آبان ماه) برای ثبت شکایت به سازمان سینمایی وزارت ارشاد اسلامی مراجعه خواهم کرد. سازمان سینمایی پس از بررسی مدارک من به احتمال بسیار پروانه ساخت «شهرزاد» را باطل خواهد کرد.»
او رقم تازه‌ای درباره حق مشارکتش در سرمایه‌گذاری این سریال مطرح کرده و ادامه داده است: «متاسفانه عوامل سریال شهرزاد من را که حدود ۶۰ درصد از سهام شهرزاد را در اختیار دارم کنار گذاشته اند و برای خود اسپانسر گرفته‌اند.»
به جز تناقضی که در حرف‌های رضوی درباره حق و حقوق و سهمش وجود دارد، او روز گذشته به این نکته اشاره کرده بود که هیچ اسمی از او در وزارت ارشاد به عنوان مالک یا سرمایه‌گذار ثبت نشده است که با توجه به این نکته باید دید در چنین شرایطی آیا سازمان سینمایی رای را به نفع رضوی صادر می‌کند و پروژه تعطیل خواهد شد یا نه.


مطالب پربازدید

امروز یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰

نظرات